Trwa ładowanie...
d14vt7k
News

Magda Gessler gwiazdą filmową?

Magda Gessler nie przestaje nas zaskakiwać! Gospodyni "Kuchennych rewolucji" wyznała, że już wkrótce zagra w filmie reżysera o międzynarodowej sławie. Czy będzie to początek kariery charyzmatycznej i temperamentnej restauratorki, a może tylko jednorazowa przygoda?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler
Magda Gessler (AKPA)
d14vt7k

Gwiazda TVN twierdzi, że wystąpi w kolejnym filmie samego Pedro Almodovara, najpopularniejszego obecnie hiszpańskiego reżysera, twórcy takich produkcji jak: "Kika", "Drżące ciało", "Wszystko o mojej matce", "Porozmawiaj z nią" czy "Volver". Przypomnijmy, że swoje międzynarodowe kariery w jego filmach rozpoczynali m.in. Antonio Banderas i Penelope Cruz.

Pedro Almodovar jest moim przyjacielem. Niestety jestem zobowiązana umową, więc dopiero kiedy zaczniemy kręcić, powiem państwu coś więcej. Na razie mogę zdradzić tylko, że zagram siebie! - oświadczyła telewizyjna gwiazda w rozmowie z "Faktem".

Gessler, która wiele lat spędziła w Hiszpanii, miała okazję poznać jednego z najbardziej cenionych europejskich reżyserów, którego twórczość nie przeszła niezauważona także w Hollywood. Co do swojego nowego zawodowego wyzwania telewizyjna gwiazda potwierdziła jedynie, że na plan nowej produkcji hiszpańskiego artysty trafi latem tego roku.

d14vt7k

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć Gessler na wielkim ekranie. Czas pokaże, w jak dużej roli obsadził ją Almodovar.

Penelope Cruz, Pedro Almodovar ONS.pl
Penelope Cruz, Pedro Almodovar
Magda Gessler AKPA
Magda Gessler
d14vt7k

Podziel się opinią

Share

d14vt7k

d14vt7k