Trwa ładowanie...
d1fq2ob

Magda Gessler kłóci się z internautami. Nie przebiera w słowach

Magda Gessler niedawno obchodziła 66. urodziny. Dzieci sprawiły jej wyjątkowy prezent, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Komentarze pod filmikiem z jej dziećmi bardzo mocno rozgniewały restauratorkę, która nie postanowiła ostro zareagować
Share
Magda Gessler ostro kłóciła się z internautką
Magda Gessler ostro kłóciła się z internautkąŹródło: PAP/EPA
d1fq2ob

Magda Gessler kłóci się w internecie

Magda Gessler otrzymała urodzinowy prezent od córki Lary i syna Tomasza. Dzieci złożyły życzenia i przygotowały specjalny bukiet. Gessler pokazała wyjątkowe nagranie z kwiaciarni. Jednak zebrało ono negatywnie opinie. Internauci przyczepili się do wyglądu córki restauratorki.

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler dowcipkuje z chłopakiem

Jedna z komentujących na Instagramie stwierdziła, że Lara może być chora. - Wiem, że każda mama kocha swoje dziecko, ale ta twarz. Lara nie choruje może na progerię? Tak wygląda - napisała. Progeria to choroba genetyczna, która przyspiesza proces starzenia się.

d1fq2ob

Ten komentarz bardzo mocno zdenerwował Gessler, która w ostry sposób odpowiedziała internautce. Zasugerowała, że to ona może być chora.

- Pani choruje na zanik mózgu. Progeria rozwija się w pierwszych czterech latach. Trochę poczytać i nie podawać bzdur. Wstyd. Won mi stąd, zazdrosna babo - zripostowała wściekła restauratorka.

d1fq2ob

Podziel się opinią

Share
d1fq2ob
d1fq2ob