Trwa ładowanie...
d1w2sr3

Magda Gessler ma spory problem. Mało kto o nim wiedział

Gessler to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych restauratorek, która określana jest mianem "kolorowego ptaka" w polskim show-biznesie. Okazuje się, że barwna gwiazda ma spory problem zdrowotny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler powiedziała o swoim problemie
Magda Gessler powiedziała o swoim problemie (East News, Fot: East News)
d1w2sr3

Magda Gessler od niemal dekady z powodzeniem prowadzi "Kuchenne rewolucje", w którym zmienia losy upadających restauracji. Zdesperowani właściciele są w stanie zrobić wszystko, by ich biznes zyskał nowe życie. Rożne są tego efekty, ale Gessler naprawdę potrafi zdziałać cuda. Oprócz programu, jest też właścicielką wielu restauracji. Nie narzeka na nudę i ma ręce pełne roboty.

ZOBACZ TAKŻE: Gessler z kolorową ćmą na dekolcie pozuje w garażu

Okazuje się, że gwiazda ma spory problem. Jak wyznała w "Fakcie", drętwieją jej palce od gotowania. Niewątpliwie jest to uciążliwe, chociażby podczas publikowania postów w socialch mediach.

d1w2sr3

- Wszyscy myślą, że być może wypiłam kieliszek wina i stąd takie wpisy. A tak naprawdę chodzi o to, że ja mam bardzo zdrętwiałe palce od gotowania! Po prostu nie trafiam w odpowiednie litery na klawiaturze telefonu - wyznaje na łamach "Faktu".

Sporo internautów myślało, że błędy to "znak rozpoznawczy" restauratorki i robili sobie z tego po prostu żarty. Jak się okazuje, wynika to z poważnego problemu.

d1w2sr3

Podziel się opinią

Share

d1w2sr3

d1w2sr3