ycipk-3yx87z

Magda Gessler mówi, kto jest najseksowniejszym facetem w telewizji. Zgodzicie cię?

Gessler to wspaniała osobowość. Rozstawia ludzi po kątach w "Kuchennych rewolucjach". Rozbija bank pełen klików, jeśli chodzi o jej nietypowe jak na polskie gwiazdy wpisy w mediach społecznościowych. I zaskakuje kolejnymi wyznaniami. Kogo wybrała najseksowniejszym mężczyzną w polskiej TV?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler zaskakuje, ale to nie nowość.
Magda Gessler zaskakuje, ale to nie nowość. (ONS.pl)
ycipk-3yx87z

Magda Gessler od lat "przemierza cały kraj zmieniając oblicze polskiej gastronomii. Właścicielka restauracji i niekwestionowany autorytet kulinarny. Kontrowersyjna i bezkompromisowa". Znacie te słowa, prawda? Co tydzień w czwartek słyszymy je jako wprowadzenie do "Kuchennych rewolucji".

O tym, że Gessler jest "kontrowersyjna i bezkompromisowa", przekonujemy się co kilka dni. Ostatnio dziennikarze tabloidu zapytali gwiazdę TVN, kogo wskazałaby jako najprzystojniejszego mężczyznę w polskiej telewizji. Nie jesteśmy bardzo zaskoczeni odpowiedzią.

Zobacz: Magda Gessler deklaruje: "Nie opuszczę Dolce&Gabbana nawet w dżungli"

ycipk-3yx87z

Gessler bez ogródek wskazała Marcina Prokopa. W rozmowie z "Faktem" wyjaśnia, że to wyjątkowy mężczyzna.

- Kocham Prokopa, ma niebywałą inteligencję. A dla mnie to najbardziej seksowna cecha u faceta. No i oczywiście trzeba mu oddać, że jest piekielnie przystojny - przyznaje.

Wyjaśniła też, że u swoich partnerów zawsze szukała "nieprawdopodobnej wyobraźni", a Prokop zdecydowanie ją ma.

ycipk-3yx87z

Coś nam się wydaje, że ta fascynacja może być odwzajemniona! Czekamy na komentarz Prokopa!

Magda Gessler jest znaną restauratorką, artystką, malarką i pisarką, ale największą popularność zdobyła dzięki programowi "Kuchenne rewolucje".

Pierwszy sezon "Kuchennych rewolucji" pomógł zapisać się Magdzie w świadomości Polaków, ale dopiero drugi sezon wywołał liczne kontrowersje i komentarze. Znana z ognistego temperamentu Gessler często wdawała się w utarczki z właścicielami restauracji, ale jesień 2010 przeszła do historii telewizji jako czas wojen w "Kuchennych rewolucjach". Kilka restauracji po emisji programu i miażdżących opiniach prowadzącej, zmuszonych było do zamknięcia działalności.

ycipk-3yx87z

PRZECZYTAJ: Byłyśmy w gdańskiej restauracji po "Kuchennych rewolucjach". Strzał w dziesiątkę

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yx87z

ycipk-3yx87z
ycipk-3yx87z