Trwa ładowanie...
d39ykcj

Magda Gessler mówi, kto jest najseksowniejszym facetem w telewizji. Zgodzicie cię?

Gessler to wspaniała osobowość. Rozstawia ludzi po kątach w "Kuchennych rewolucjach". Rozbija bank pełen klików, jeśli chodzi o jej nietypowe jak na polskie gwiazdy wpisy w mediach społecznościowych. I zaskakuje kolejnymi wyznaniami. Kogo wybrała najseksowniejszym mężczyzną w polskiej TV?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler zaskakuje, ale to nie nowość.
Magda Gessler zaskakuje, ale to nie nowość. (ONS.pl)
d39ykcj

Magda Gessler od lat "przemierza cały kraj zmieniając oblicze polskiej gastronomii. Właścicielka restauracji i niekwestionowany autorytet kulinarny. Kontrowersyjna i bezkompromisowa". Znacie te słowa, prawda? Co tydzień w czwartek słyszymy je jako wprowadzenie do "Kuchennych rewolucji".

O tym, że Gessler jest "kontrowersyjna i bezkompromisowa", przekonujemy się co kilka dni. Ostatnio dziennikarze tabloidu zapytali gwiazdę TVN, kogo wskazałaby jako najprzystojniejszego mężczyznę w polskiej telewizji. Nie jesteśmy bardzo zaskoczeni odpowiedzią.

Zobacz: Magda Gessler deklaruje: "Nie opuszczę Dolce&Gabbana nawet w dżungli"

Gessler bez ogródek wskazała Marcina Prokopa. W rozmowie z "Faktem" wyjaśnia, że to wyjątkowy mężczyzna.

d39ykcj

- Kocham Prokopa, ma niebywałą inteligencję. A dla mnie to najbardziej seksowna cecha u faceta. No i oczywiście trzeba mu oddać, że jest piekielnie przystojny - przyznaje.

Wyjaśniła też, że u swoich partnerów zawsze szukała "nieprawdopodobnej wyobraźni", a Prokop zdecydowanie ją ma.

Coś nam się wydaje, że ta fascynacja może być odwzajemniona! Czekamy na komentarz Prokopa!

Magda Gessler jest znaną restauratorką, artystką, malarką i pisarką, ale największą popularność zdobyła dzięki programowi "Kuchenne rewolucje".

d39ykcj

Pierwszy sezon "Kuchennych rewolucji" pomógł zapisać się Magdzie w świadomości Polaków, ale dopiero drugi sezon wywołał liczne kontrowersje i komentarze. Znana z ognistego temperamentu Gessler często wdawała się w utarczki z właścicielami restauracji, ale jesień 2010 przeszła do historii telewizji jako czas wojen w "Kuchennych rewolucjach". Kilka restauracji po emisji programu i miażdżących opiniach prowadzącej, zmuszonych było do zamknięcia działalności.

PRZECZYTAJ: Byłyśmy w gdańskiej restauracji po "Kuchennych rewolucjach". Strzał w dziesiątkę

d39ykcj

Podziel się opinią

Share

d39ykcj

d39ykcj