Trwa ładowanie...
d44dpz5

Magda Gessler o operacji Tomasza Sekielskiego: "To grozi śmiercią!"

Magda Gessler wypowiedziała się na temat operacji zmniejszenia żołądka: - Nigdy w życiu nie zmniejszyłabym żołądka, żeby schudnąć!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler na jednej z imprez branżowych
Magda Gessler na jednej z imprez branżowych (ONS.pl, Fot: Eryk Nogga)
d44dpz5

Reżyser Tomasz Sekielski to "typowa" ofiara efektu jo-jo. Przed laty bardzo schudł, mógł się pochwalić świetną formą, ale waga wracała w zatrważającym tempie, aż przekroczyła wszelkie dopuszczalne normy. Teraz postanowił poddać się operacji zmniejszenia żołądka, by walczyć o swojej zdrowie.

"Fakt" zapytał Magdę Gessler, co myśli o takiej operacji. Restauratorka odpowiedziała: - Nigdy w życiu nie zmniejszyłabym sobie żołądka, żeby schudnąć! To straszny pomysł. Życie nam daje stwórca, więc jeżeli chcemy być ładni, dbajmy o siebie od środka, dbajmy o naszą energię, o nasz mózg. Dbajmy też o naszą dietę. Poddanie się takiej operacji grozi śmiercią, a tym samym opuszczeniem najbliższych.

Gessler powiedziała, że trzy razy w życiu wylądowała na stole operacyjnym: - Trzy razy rodziłam i trzy razy byłam na granicy śmierci, bo miałam cesarkę. Nigdy w życiu nie poszłabym na stół operacyjny, gdyby nie było to kwestią ratowania życia. Dla mnie to jest arogancja wobec życia mojego i moich bliskich.

d44dpz5

Opowiedziała też, że wcześniej zastanawiała się nad zmniejszeniem żołądka: - Miałam taką możliwość, żeby zmniejszyć sobie żołądek, by schudnąć. Ale myślę, że wypracuję to tańcem i moją dietą.

Zobacz także: Magda Gessler zdradza patent na dietę: "Nie żreć!"

d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5