Trwa ładowanie...
dva6wy4
News

Magda Gessler opisze romans z Piotrem Adamczykiem?

W rozmowie z jednym z tabloidów sławna restauratorka zdradziła, że od jakiegoś czasu pracuje nad autobiografią, która jak twierdzi będzie szczera i konkretna. Kto powinien się jej bać?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Gessler i Piotr Adamczyk
Magdalena Gessler i Piotr Adamczyk (AKPA)
dva6wy4

Nie będzie to pierwsza książka napisana przez Magdę Gessler. Tym razem jednak, celebrytka zapowiada, że nie oszczędzi osób, które kiedyś zalazły jej za skórę. Podobno zostanie w niej opisany również jej romans z popularnym aktorem. Jak dotąd restauratorka nie zdradzała kulis swojego związku z Piotrem Adamczykiem. Para spotykała się ponad 10 lat temu, lecz gwiazdor nadal nie przyznaje się do tej relacji.

- Chyba ta moja pikantna autobiografia, do której coraz bardziej dojrzewam, musi powstać. Mój wiek też o tym mówi, że wreszcie trzeba zacząć ją pisać w sposób dosłowny i konkretny. Wydaje mi się, że może wtedy ludzie zaczną szanować innych i zaczną się bać oszukiwania, kłamania, okradania - powiedziała Magda Gessler w rozmowie z "Faktem".

Czego jeszcze można się spodziewać po książce gwiazdy TVN? Kompromisów na pewno nie będzie, celebrytka zamierza opisać swoje barwne życia, ze wszystkimi ciekawymi epizodami. Aby dać przedsmak tego co może znaleźć się w autobiografii, Gessler opowiedziała pewną anegdotkę.

dva6wy4

_ - Jednemu aktorowi wyburzyłam wszystkie ściany w mieszkaniu, bo nie był zdecydowany, by wreszcie zrobić w nim porządek. Wynajęłam robotników, a później wieczorem przyjęłam go ze świecami, ostrygami i kelnerami, którzy stali z kieliszkami pełnymi szampana. Kobieta szaloną jest! - _ wyznała restauratorka tabloidowi.

Myślicie, że mówiła o Piotrze Adamczyku?

Magda Gessler ONS.pl
Magda Gessler (ONS.pl)
dva6wy4

Podziel się opinią

Share
dva6wy4
dva6wy4