Trwa ładowanie...
Magda Gessler

Magda Gessler opublikowała filmik. I zaczęło się

Magda Gessler przez wielu nazywana jest "królową social mediów". Udowodniła to chociażby ostatnim filmikiem, na którym tańczy wraz z córką i swoim partnerem.

Share
Magda Gessler opublikowała filmik. I zaczęło się
Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d1x84cg

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek, która od wielu lat w programie "Kuchenne rewolucje" zmienia oblicze polskich restauracji. W wielu przypadkach właściciele firm gastronomicznych są na skraju bankructwa. Gessler jako specjalistka pomaga przezwyciężyć problemy i nadaje restauracjom nowe życie.

ZOBACZ TAKŻE: Skromna Magda Gessler: "Robię rzezy, o których inni mówią, że są niemożliwe"

Gessler zyskała też sporą grupę fanów w mediach społecznościowych. Tam obserwuje ją już prawie 800 tys. internautów. Jest spontaniczna i szalona. Spójrzcie tylko na najnowszy filmik z wakacji, gdzie Lara Gessler tańczy wraz z mamą i Waldemarem Kozerawskim.

Gwiazda TVN rzuciła swoim fanom wyzwanie! Filmik, który opublikowała stał się hitem sieci i internauci naśladują rodzinę restauratorki. Bardzo szybko podłapali i z prędkością światła zaczęli pokazywać swoje nagrania. Wszyscy mają ubaw po pachy. I o to w tym wszystkich chodzi.

d1x84cg

Podziel się opinią

Share
d1x84cg
d1x84cg