Trwa ładowanie...
d3nl1ae

Magda Gessler podda swojego zięcia próbie. Jest się czego bać?

Lara Gessler od niedawna jest w poważnym związku. Córka znanej restauratorki do tej pory rzadko stwarzała okazję mamie do tego, aby mogła bliżej poznać jej wybranka. W związku z tym Magda Gessler postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zaplanować wyjazd, od którego ciężko będzie się wymigać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler
Magda Gessler (Instagram.com)
d3nl1ae

Podobno zamierza wybrać się na wakacje w towarzystwie Lary i jej chłopaka. Zdecydowała, że w ten sposób najlepiej wypocznie i przy okazji pozna bliżej ukochanego swojej córki.

- Chcę zabrać w tym roku swoje dzieci do Kanady. Dawno nie spędzaliśmy czasu wszyscy razem. Trzeba porozmawiać w rodzinnym gronie. Jest tyle tematów - przyznała restauratorka w rozmowie z "Faktem".

Gessler nowego chłopaka Lary widziała zaledwie kilka razy w życiu i nie miała okazji, aby z nim dłużej porozmawiać. Planuje poznać go trochę lepiej i wybadać, czy traktuje jej córkę poważnie. Wspólny wyjazd wydaje się być ku temu idealną okazją.

d3nl1ae

- Paweł pracuje jako barman i nie zawsze może pozwolić sobie na dłuższe wakacje. Wszyscy mają jednak nadzieję, że uda mu się dostosować urlop - powiedziała znajoma Magdy Gessler w rozmowie z tabloidem.

Nie wiadomo jeszcze czy nowy partner Lary nie przestraszy się i nie zrezygnuje czasem z tego wyjazdu. Jak myślicie, ma powody do obaw?

   ONS.pl
   ONS.pl
d3nl1ae

Podziel się opinią

Share

d3nl1ae

d3nl1ae