Trwa ładowanie...

Magda Gessler pokazała się bez wyraźnego makijażu. "Z każdym zdjęciem coraz śliczniej pani wygląda"

Magdę Gessler bez żadnych wątpliwości można nazwać najbarwniejszą postacią polskiego show-biznesu. Absolutnie bezkompromisowa i szczera. Korzystając z mediów społecznościowych, utrzymuje kontakt z ogromną rzeszą fanów. W świątecznym klimacie opublikowała zdjęcie, którym zachwycili się internauci.

Share
Magda Gessler pokazała się bez wyraźnego makijażu. "Z każdym zdjęciem coraz śliczniej pani wygląda"
Źródło: Instagram.com
d1i7vpm

Zazwyczaj gwiazdy widzimy w pełnych stylizacjach, gdzie dba się o najmniejszy szczegół. W dobie mediów społecznościowych osoby znane z pierwszych stron gazet publikują zdjęcia z życia prywatnego. Mamy wobec tego okazję obserwować ich z innej strony. Bo przecież nie wszystko kręci się dookoła czerwonych dywanów i ścianek.

Magda Gessler na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie. Na fotce widać, że jest niepomalowana lub ma bardzo subtelny i delikatny makijaż. Zdjęcie wzbudziło duże zainteresowanie. Z pewnością dlatego, że Gessler w każdym odcinku programów, w których bierze udział lub wywiadach, zaskakuje swoimi bardzo oryginalnymi stylizacjami i najczęściej mocnym makijażem.

d1i7vpm

Tym razem mamy okazję zobaczyć ją w innej odsłonie. Internauci widząc opublikowaną fotkę, komplementowali Gessler.

"Super pani Madziu, jak zwykle z resztą"
"Fantastycznie Pani Madziu"
"Złota, cudowna kobieta"
"Pięknie Pani Magdo, jest Pani inspiracją"
"Cudowne. Z każdym zdjęciem coraz śliczniej Pani wygląda"

Znaleźli się również i ci, którzy z trudem rozpoznali na zdjęciu słynną restauratorkę. Warto przypomnieć, że Gessler nie pierwszy raz pokazała się bez makijażu. Jakiś czas temu opublikowała post podczas pobytu na urlopie. Jak wam się podoba?

d1i7vpm

Podziel się opinią

Share
d1i7vpm
d1i7vpm