Trwa ładowanie...
d3d2ub1
News

Magda Gessler pokazała się w naturalnej odsłonie. "Zawsze mówiłem Tobie, że bez makijażu najpiękniej"

Gwiazdy zazwyczaj widujemy w pełnych stylizacjach, gdzie dopieszczony jest każdy szczegół wyglądu. Tym razem Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem z majówki, gdzie pozuje bez makijażu.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nie każda gwiazda ma tyle odwagi, by pokazać się bez grama makijażu.
Nie każda gwiazda ma tyle odwagi, by pokazać się bez grama makijażu.Źródło: Instagram.com
d3d2ub1

Gessler to bez wątpienia guru, które inspiruje i uczy mnóstwo kucharzy oraz restauratorów. Oprócz kulinarnych zdolności, jest mistrzynią prowadzenia swoich profili w mediach społecznościowych. Tam systematycznie wrzuca zdjęcia i uchyla niekiedy rąbka tajemnicy z życia prywatnego.

Restauratorka opublikowała kilka zdjęć z wyjazdu majowego. Na jednym z nich pozuje bez makijażu. "Natura, naturalna, zadowolona po wspaniałej wycieczce. Rzeka pełna strasznych krokodyli i kolorowych ptaków” – napisała pod zdjęciem.

"Jaka opalona", "Ślicznie wyglądasz" "Pani Madziu, jak zwykle cudownie!" – piszą internauci. Do grona pochlebców dołączył również Krzysztof Gojdź. "Bosko! Zawsze mówiłem Tobie, że bez makijażu najpiękniej. Masz cudowną cerę!– skomentował.

d3d2ub1

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy Magda pokazała się w naturalnej odsłonie. Jakiś czas temu, również podczas wakacji, wrzuciła podobną fotkę.

Jak podoba wam się Gessler w takiej odsłonie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3d2ub1

Podziel się opinią

Share
d3d2ub1
d3d2ub1