Trwa ładowanie...
d2rkae1
News

Magda Gessler pokazała się w naturalnej odsłonie. "Zawsze mówiłem Tobie, że bez makijażu najpiękniej"

Gwiazdy zazwyczaj widujemy w pełnych stylizacjach, gdzie dopieszczony jest każdy szczegół wyglądu. Tym razem Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem z majówki, gdzie pozuje bez makijażu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie każda gwiazda ma tyle odwagi, by pokazać się bez grama makijażu.
Nie każda gwiazda ma tyle odwagi, by pokazać się bez grama makijażu. (Instagram.com)
d2rkae1

Gessler to bez wątpienia guru, które inspiruje i uczy mnóstwo kucharzy oraz restauratorów. Oprócz kulinarnych zdolności, jest mistrzynią prowadzenia swoich profili w mediach społecznościowych. Tam systematycznie wrzuca zdjęcia i uchyla niekiedy rąbka tajemnicy z życia prywatnego.

Restauratorka opublikowała kilka zdjęć z wyjazdu majowego. Na jednym z nich pozuje bez makijażu. "Natura, naturalna, zadowolona po wspaniałej wycieczce. Rzeka pełna strasznych krokodyli i kolorowych ptaków” – napisała pod zdjęciem.

"Jaka opalona", "Ślicznie wyglądasz" "Pani Madziu, jak zwykle cudownie!" – piszą internauci. Do grona pochlebców dołączył również Krzysztof Gojdź. "Bosko! Zawsze mówiłem Tobie, że bez makijażu najpiękniej. Masz cudowną cerę!– skomentował.

d2rkae1

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy Magda pokazała się w naturalnej odsłonie. Jakiś czas temu, również podczas wakacji, wrzuciła podobną fotkę.

Jak podoba wam się Gessler w takiej odsłonie?

d2rkae1

Podziel się opinią

Share

d2rkae1

d2rkae1