Trwa ładowanie...
d19n07y

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Nie zobaczycie dziś niczego lepszego

Z okazji Dnia Dziecka Magda Gessler pokazała zdjęcie, na którym sama ma zaledwie kilka lat. "Nie byłam zachwycona"- napisała gwiazda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler była uroczym dzieckiem
Magda Gessler była uroczym dzieckiem (ONS.pl)
d19n07y

Niewiele jest gwiazd tak barwnych jak Magda Gessler! Gwiazda stworzyła prawdziwe gastronomiczne imperium. Jest właścicielką kilku restauracji w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Ogromną sławę przyniósł jej program "Kuchenne rewolucje". Od lat zmienia losy upadających restauracji. Wiele z nich za sprawą gwiazdy TVN zyskało drugie życie.

Oprócz sporej wiedzy i doświadczenia, Gessler zachwyca swoim temperamentem i nietuzinkowym charakterem. Szybko stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Nie przejmuje się tym, że w opisach zdjęć robi masę literówek. Internauci uwielbiają te nonszalancję i charakterystyczny hasztag "besos" (całus), który celebrytka zamieszcza pod niemal każdym postem. Z okazji Dnia Dziecka Gessler sprawiła swoim wielbicielom niespodziankę i pokazała, jak wyglądała, mając zaledwie kilka lat. Fotografia rozczula i bawi - szczególnie, gdy mamy na uwadze obecny wizerunek gwiazdy.

- Od początku wiedziałam, że będę miała dużo roboty. Nie byłam zachwycona. No ale cóż... Życie za to miałam (mam) nie czarno białe... Wspaniała... Wszystkiego najszczęśliwszego w dzień dziecka dzieciom dużym i małym #mama #mg #besos - napisała gwiazda na Instagramie (zachowano oryginalną pisownię).

Też uważacie, że mała Madzia była wyjątkowo urocza?

d19n07y

Podziel się opinią

Share

d19n07y

d19n07y