Trwa ładowanie...
d24ynkx

Magda Gessler pokazała zdjęcie z Naomi Campbell. Nie nudzi się na kwarantannie od koronawirusa

Magda Gessler nie zamierza się nudzić w domu w okresie kwarantanny. Wspomina dawne czasy, publikując nieznane dotąd zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler zna wielkie gwiazdy
Magda Gessler zna wielkie gwiazdy (East News, Fot: East News)
d24ynkx

Koronawirus zmienił życie ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Większość obywateli przebywa w domach. Zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Co więcej, biskupi zwolnili wiernych z obowiązku osobistego udziału w niedzielnych mszach świętych.

Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Pandemia koronawirusa zmieniła nie tylko organizację wydarzeń publicznych, ale wtargnęła przede wszystkim w codzienność ludzi. Służba zdrowia robi, co może, by pomagać w leczeniu obywateli i przestrzegać ich przed ryzykownymi zachowaniami.

d24ynkx

I choć część gwiazd otwarcie mówi, że przytłacza je siedzenie w domu, są też takie, które z radością korzystają z tego wolnego czasu. Magdzie Gessler wzięło się na przykład na wspominanie dawnych lat.

"Izolacja... Idealny moment na wspomnienia? Przeglądanie albumów ze zdjęciami. Kto jest ze mną na zdjęciu? Wiecie?" - czytamy w opisie do zdjęcia, na którym widać szefową kuchni i modelkę Naomi Campbell.

Jak podoba się wam zdjęcie gwiazdy TVN-u?

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d24ynkx

Podziel się opinią

Share
d24ynkx
d24ynkx