Trwa ładowanie...

Magda Gessler przeczuwała pandemię koronawirusa. "Czułam się jak sparaliżowana"

Magda Gessler przyznała, że spodziewała się zagrożenia już jakiś czas temu. Opisała swoje przeczucia z imprezy sylwestrowej, podczas której zaczynała mieć złe przeczucia.

Magda Gessler przeczuwała pandemię koronawirusa. "Czułam się jak sparaliżowana"Źródło: East News
d25qywk
d25qywk

Pandemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na społeczeństwo i gospodarkę na całym świecie. Wiele państw nie było na to przygotowane. Okazuje się, że Magda Gessler przeczuwała, że katastrofa może nadejść.

Słynna restauratorka opisała swoje odczucia sprzed kilku miesięcy. Przyznała, że podczas ostatniej imprezy sylwestrowej, na której była z mężem Waldemarem, przez moment nie odczuwała pozytywnych emocji. Wspomniała o odczuwaniu smutku i byciu sparaliżowaną.

"Ten Sylwester był inny. Ja o 12 czułam się jak sparaliżowana i smutna... Nie rozumiałam, przeczuwałam... Ale dalej musi być tylko lepiej" - napisała w poście na Instagramie.

Gessler w programie "Kuchenne rewolucje" potrafiła bardzo szybko zanalizować bohaterów odcinka, zauważyć problemy, wytknąć wady. Poniekąd też przewidywała losy restauracji i pracowników. Być może ma do tego dar...

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d25qywk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25qywk