WP

Magda Gessler wyśmiewa pobierających świadczenie 500+

Magda Gessler zażartowała z osób pobierających świadczenia z programu 500+. Pod swoim postem na Facebooku z eklerkami własnego wyrobu jedna z internautek stwierdziła, że te ciastka mogą być bardzo drogie. Gessler odpowiedziała, nawiązując do 500+.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler wyśmiewa pobierających świadczenie 500+
Magda Gessler wyśmiewa pobierających świadczenie 500+ (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
WP

Magda Gessler opublikowała na swojej facebookowej stronie zdjęcie z eklerkami robionymi według własnego przepisu. - “Mam jeszcze eklerki! Zjedlibyście?” - zapytała internautów.

Zdecydowana większość reagujących na post zachwalała wygląd słodyczy Gessler. Jedna z kobiet stwierdziła, że ciastka mogą być drogie. - “Obawiam się, że w cenie jednej takiej eklerki, robię obiad dla siebie i dwóch synów” - napisała.

Gessler odpowiedziała bardzo kontrowersyjnie, wyciągając argument o 500+, jakby żartowała z pobierających świadczenie. - “500 plus już nie ma?” - napisała.

WP

W odpowiedziach do komentarza rozpętała się burza. Część internautów uważa, że odpowiedź Gessler jest “poniżej krytyki”. Kobieta komentująca wcześniej potencjalny koszt eklerek nie dała się jednak sprowokować. - “Tematu 500+ jednak nie zalecam poruszać publicznie, bo to drażliwy temat. My tu mamy kręcić Miłość - nie Wojnę” - odpisała.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP