Trwa ładowanie...
dyvdj5w

Magda Gessler za szybko ogłosiła zwycięstwo w sądzie? Mamy oświadczenie dyrekcji hotelu

Magda Gessler triumfuje na Facebooku i przesyła buziaki mecenasowi Giertychowi po rzekomo umorzonej sprawie sądowej. Tymczasem druga strona sporu twierdzi, że restauratorka dopuściła się "kolejnej żałosnej manipulacji".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To chyba nie koniec batalii sądowej
To chyba nie koniec batalii sądowej (ONS.pl)
dyvdj5w

Na profilu Gessler pojawiły się wpisy, informujące o rzekomym zwycięstwie w batalii sądowej z hotelarzami, przez których poniosła "ogromne straty wizerunkowe i moralne".
W przesłanym do redakcji oświadczeniu, dyrekcja Doliny Charlotty napisała:

- Informacja zamieszczona na portalach społecznościowych przez Panią Magdę Gessler jest kolejną wg nas żałosną manipulacją. Forma przekazania treści (wielkie litery) świadczy naszym zdaniem o jej poczuciu winy. Jest to próba nieudolnego zatarcia rzeczywistości i faktów. Swoją porażkę próbuje przekłuć w zwycięstwo.

Dyrekcja zapowiada, że w najbliższych dniach opublikuj na swojej stronie internetowej obydwa wyroki tak, "by czytelnik mógł poznać jak naprawdę orzekł sąd".
Stanowisko hotelarzy wygląda następująco:

dyvdj5w

Nieprawdą jest, że w dzisiejszej sprawie były dwie kasacje - do sądu kasacyjnego wpłynęła jedna skarga kasacyjna od dwóch podmiotów.

Nieprawda, że sprawa P. Gessler została umorzona. Przypominamy: w sporze między P. Gessler a P. Wawrowskim były dwa postępowania karne

W sprawie o pomówienie Sąd Rejonowy przyznał rację Mirosławowi Wawrowskiemu, menedżerowi hotelu, i uznał winę Magdaleny Gessler (mówiła o "mafijnej działalności" hotelu). Postępowanie zostało warunkowo umorzone na okres 1 roku. Dziś Sąd Najwyższy nie zmienił tego wyroku.

W drugiej sprawie o rzekome skrępowanie menadżera Gessler, gdy gwiazda nie chciała zapłacić za pobyt w Dolinie Charlotty, Sąd Rejonowy i Sąd Okręgowy w Słupsku nie dały wiary ani zeznaniom Gessler, ani jej menadżera i uniewinniły Wawrowskiego i recepcjonistkę.

dyvdj5w

Nieprawda, że jakaś sprawa pani Gessler została umorzona. W jednej sprawie sąd uznał, że doszło do pomówienia przez Magdę Gessler spółki, która prowadzi Dolinę Charlotty (spółka Tourtrend), warunkowo umarzając postępowanie. W drugiej sprawie sąd nie uwierzył Gessler i uniewinnił Wawrowskiego i recepcjonistkę. Żadna ze spraw Magdy Gessler nie została umorzona.

Nieprawda, że wina Doliny Charlotty została uznana przez sąd - w żadnej sprawie Sąd nie uznał winy spółki Tourtrend.

- Jednocześnie oświadczamy, że w niniejszej sprawie będziemy domagać się sprostowania tych nieprawdziwych informacji podawanych przez M. Gessler – czytamy w piśmie od dyrekcji Doliny Charlotty.
Przypomnijmy, że rzecz dotyczy sprawy, która ciągnie się od 2013 r. Gessler miała wtedy nie zapłacić za nocleg w hotelu Dolina Charlotty. Telewizyjna gwiazda oskarżyła tamtejszą recepcjonistkę oraz Mirosława Wawrowskiego, menadżera obiektu, że zatrzymano przemocą jej agenta, kiedy chciał wyjechać z bagażami, nie zapłaciwszy wcześniej za pobyt i usługi w hotelu.

Dwa lata temu w słupskim sądzie zapadł wyrok pomyślny dla właścicieli hotelu. Kosztami sprawy sąd obciążył Gessler. Restauratorka odgrażała się wtedy, że będzie walczyć o sprawiedliwość.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dyvdj5w

Podziel się opinią

Share
dyvdj5w
dyvdj5w