Trwa ładowanie...

Magda Mielcarz wzięła drugi ślub. Pokazała romantyczny film

Informacje o kryzysie w związku Magdaleny Mielcarz okazały się plotkami. Gwiazda na przekór spekulacjom odnowiła przysięgę małżeńską z Adrianem Ashkenazym. Tą wyjątkową chwilą podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Magda Mielcarz wzięła drugi ślub. Pokazała romantyczny filmŹródło: Instagram.com
db25ft5
db25ft5

Ostatnio media obiegła wiadomość, że Magda i Adrian są bliscy rozwodu. Ponoć namiętność między nimi wygasła, Mielcarz chciała coraz częściej bywać w Polsce i para nie umiała dojść ze sobą do porozumienia. Być może spekulacje trwałyby dalej, gdyby nie piękna ceremonia, którą celebrytka pochwaliła się w sieci.

Para wyjechała do Włoch, gdzie po 10 latach od ślubu odnowiła przysięgę małżeńską. Na filmie zamieszczonym na Instagramie widać odświętnie ubranych zakochanych, idących za rękę. Magda miała na sobie piękną, białą kreację od Bohoboco.

- 10 lat. Miłość mojego życia - napisała pod filmem.

db25ft5

Magda i Adrian poznali się w Nowym Jorku, gdzie Mielcarz przeprowadziła się ze względu na karierę modelki. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce w restauracji Bliss.

Ashkenazy pochodzi z zamożnego domu. Jego rodzina posiada kilka hoteli. Adrian jest absolwentem Harvardu. Pracuje jako prawnik.
Mielcarz próbowała swoich sił w aktorstwie. Ma na koncie rolę Ligii w "Quo vadis". Prowadziła również "The Voice of Poland", gościła na okładkach wielu magazynów modowych, a ostatnio zainteresowała się śpiewaniem.

Para ma dwie córki, 8-letnią i 4-letnią.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

db25ft5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db25ft5