Trwa ładowanie...
d45u7rx

Magda Mołek na wakacjach za długo się opalała

Znana prezenterka "Dzień Dobry TVN" Magda Mołek pojechała nad polskie morze. Z wakacji wróciła mocno opalona. Chcecie zobaczyć, jak wygląda?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek wróciła z wakacji całkiem odmieniona!
Magda Mołek wróciła z wakacji całkiem odmieniona! (Materiały prasowe)
d45u7rx

Magdalena Mołek od lat prowadzi poranny program "Dzień Dobry TVN". Nieprzemijające upały sprawiły, że przed weekendowym wydaniem show pojechała nad Morze Bałtyckie.

Dziennikarka TVN chciała odpocząć od zgiełku dużego miasta. Magda Mołek z wakacji wróciła całkiem odmieniona! Nie jest już tą bladą prezenterką, którą wszyscy znamy. Patrząc na zdjęcie Magdy Mołek na Instagramie, można powiedzieć, że gwiazda TVN długo leżała na słońcu, nie martwiąc się o skutki nadmiernego wystawienia ciała na promieniowanie słoneczne.

Jak podoba wam się opalona Magda Mołek? Lubicie ją w takiej wersji? My możemy śmiało przyznać, że prezenterka "Dzień Dobry TVN" zarówno w opaleniźnie, jak i bez niej prezentuje się świetnie! Piękny uśmiech Magdy Mołek gwarantuje nam bowiem, że udało się jej odpocząć nad polskim morzem i naładować baterie przed kolejnym weekendowym wydaniem "Dzień Dobry TVN".

d45u7rx

Podziel się opinią

Share

d45u7rx

d45u7rx