Trwa ładowanie...
d46dfth

Magda Narożna z Pięknych i Młodych zajęta! Pokazała zdjęcie z partnerem

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi pokazała zdjęcie z partnerem. Internauci życzą im szczęścia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Narożna pokazała partnera na zdjęciu
Magda Narożna pokazała partnera na zdjęciu (ons)
d46dfth

Zespół Piękni i Młodzi święci triumfy w sferze disco-polo. Jest to głównie zasługa liderów Magdy i Dawida Narożnych. Para była małżeństwem przez siedem lat.

W czerwcu 2019 r. poinformowali media o swoim rozstaniu. Fani Pięknych i Młodych byli zdruzgotani. Bali się, że to koniec zespołu, jednak Magda i Dawid uspokoili wszystkich, twierdząc, że ich rozwód nie wpłynie na karierę zawodową.

Dawid Narożny jako pierwszy pokazał nową partnerkę, która często chwaliła się w mediach społecznościowych bukietami otrzymywanymi od ukochanego. Na zdjęcie Magdy Narożnej z nowym partnerem fani musieli czekać o wiele dłużej. Kiedy gwiazda pojechała na wakacje, opublikowała zdjęcie, na którym był jedynie fragment dłoni ukochanego.

d46dfth

Na instagramowym profilu Magdy Narożnej z Pięknych i Młodych pojawiło się zdjęcie z partnerem. Gwiazda disco-polo zdradziła jedynie, że ma na imię Krzysztof.

Pod zdjęciem Magdy Narożnej posypały się pozytywne komentarze: "Pięknie razem wyglądacie", "Bawcie się dobrze", "Szczęścia i dużo miłości", "Madziu, promieniejesz!".

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth