Trwa ładowanie...

Magdalena Boczarska myśli nad zmianą nazwiska. Czy show-biznes ją zaakceptuje?

Związek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka od początku był burzliwy. Jednak od kilku miesięcy widać, że ich miłość zaczęła rozkwitać. Mateusz w międzyczasie nawet oświadczył się Magdzie, a para planuje się pobrać w przyszłym roku. Jak się okazuje, aktor chce, by jego ukochana po ślubie przyjęła nazwisko Banasiuk. To może oznaczać dla niej spore problemy. Czy Boczarska się ugnie?

Magdalena Boczarska myśli nad zmianą nazwiska. Czy show-biznes ją zaakceptuje?Źródło: ONS.pl
d14r3zy
d14r3zy

Czy to ostatnie miesiące Magdaleny Boczarskiej jaką wszyscy znają? Wiele na to wskazuje.

– Magda gotowa byłaby to zrobić, ale nie chce posługiwać się nazwiskiem męża publicznie. Uważa, że jej nazwisko jest już marką w show-biznesowym środowisku. Gdyby zaś została Magdaleną Banasiuk, jej kariera mogłaby wyhamować – zdradził informator "Faktu".

ZOBACZ TEŻ: Mateusz Banasiuk jest zazdrosny o Magdalenę Boczarską?

Takie rozwiązanie jednak nie zadowala Mateusza, który ciągle podkreśla, że Magda również powinna pójść na kompromis. Nie jest tajemnicą, że Banasiuk uległ jej namowom i zgodził się na ślub, kiedy ta zagroziła, że będą się musieli rozstać.

d14r3zy

– Zamierza jej wiercić dziurę w brzuchu, a do ślubu jest jeszcze sporo czasu. Wierzy, że przekona Magdę i zrobi z niej panią Banasiuk – dodaje znajomy pary.

Jak myślicie, czy Boczarska przystanie na warunek Banasiuka?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d14r3zy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14r3zy