Trwa ładowanie...

Magdalena Boczarska wraca na plan "Drugiej szansy". Wszystko dzięki Kożuchowskiej

Choć aktorki znały się wcześniej, to dopiero na planie serialu TVN, mogły lepiej się poznać. Najwyraźniej zaiskrzyło i nawiązała się między nimi nić sympatii, bo teraz pomagają sobie zawodowo.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Magdalena Boczarska wraca na plan "Drugiej szansy". Wszystko dzięki KożuchowskiejŹródło: Agencja Gazeta
d3xnsuu

Magdalena Boczarska grała w serialu przez dwa lata i wcieliła się w aktorkę Sarę Daymer. Boczarska nie wzięła jednak udziału w castingu do bieżącej serii, bo chciała skupić się na macierzyństwie - grudniu poprzedniego roku została mamą Henryka.

Jak się jednak okazało, aktorka pojawi się w ostatnim odcinku finałowego sezonu a wszystko za sprawą koleżanki z planu, Małgorzaty Kożuchowskiej. To ona zaproponowała producentce serialu, Adriannie Przetackiej, by uhonorować postać Sary i zaprosić Boczarską na nagranie ostatniego odcinka.

Producenci zareagowali entuzjastycznie. Jak poinformował jeden z tabloidów, nakręcono już kilka scen z udziałem serialowej Sary Daymer, a rezultat współpracy zobaczymy wkrótce.

d3xnsuu

Boczarska zdobyła popularność dzięki takim rolom jak: "Lejdis", "Różyczka" i "Ostatnia Rodzina". Największą sławę przyniosła jej rola Michaliny Wisłockiej w filmie Marii Sadowskiej "Sztuka Kochania" . Aktorka twierdzi, że właśnie dzięki tej roli dojrzała do bycia matką:

-Tę nagrodę chciałabym zadedykować mojemu trzymiesięcznemu synkowi, który też jest dzieckiem "Sztuki kochania"- powiedziała podczas odbierania Orła na Polskim Festiwalu Filmowym.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3xnsuu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xnsuu
d3xnsuu