Trwa ładowanie...
d1mywqe

Magdalena Cielecka jako mężczyzna. Fani znaleźli podobieństwo

Aktorka opublikowała fotkę na Instagramie i spowodowała falę komentarzy. Wszystko przez jej rolę w filmie "Dzień czekolady". Fani i znajomi z branży błyskawicznie zaczęli komentować zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.
W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. (Instagram.com, Fot: Instagram)
d1mywqe

Premierę filmu 'Dzień czekolady" zaplanowano podczas Festiwalu Filmów Fabularnych, który odbywa się w Gdyni i właśnie trwa. W kinach natomiast pojawi się dopiero w marcu nadchodzącego roku.

"Dziś 'Dzień czekolady'" – napisała, a oczom internautów ukazała się Cielecka w męskim wydaniu. Charakteryzacja ta związana jest oczywiście z postacią, którą odgrywa w filmie.

Metamorfoza naprawdę robi wrażenie, gdyż aktorka wygląda jak prawdziwy mężczyzna.

O komentarz pokusiła się nawet Maja Ostaszewska, pisząc: "No bardzo przystojny jesteś". Oprócz tego Magda Cielecka porównywana była do Brada Pitta czy nawet Sebastiana Fabijańskiego.

Film określany jest przez dziennikarzy jako nadzieja na powrót dobrego kina familijnego. "Dzień czekolady" to ekranizacja książki, która opowiada o Monice i Dawidzie, którzy poznają magiczny świat dzięki tajemniczemu Skoczkowi. Powieść może pochłonąć tych młodszych i starszych widzów.

d1mywqe

Poznaliście Cielecką w tym wydaniu?

d1mywqe

Podziel się opinią

Share

d1mywqe

d1mywqe