Trwa ładowanie...
magdalena cielecka
07-07-2019 21:40

Magdalena Cielecka nie ma dzieci i nie żałuje. Odważne wyznanie

Magdalena Cielecka udzieliła szczerego wywiadu, w którym powiedziała, że nie żałuje, że nie ma dzieci.

Magdalena Cielecka nie ma dzieci i nie żałuje. Odważne wyznanieŹródło: ONS.pl
d2ogkk4
d2ogkk4

Magdalena Cielecka ma 47 lat, a jej kariera ciągle kwitnie. Zadebiutowała w 1992 roku. Od tamtej pory pojawia się w filmach, serialach i w teatrze. Ciągle dostaje sporo ofert i ma wielu fanów. Aktorka ostatnio pokazała się na okładce magazynu "Elle", któremu udzieliła wywiadu. W pewnym momencie padło pytanie, czy aktorka nie żałuje, że nie ma dzieci. Odpowiedziała:

- Widocznie tak miało być. Nie dowiem się już, czy gdybym miała dziecko, moje życie byłoby lepsze czy gorsze. Na pewno nie zgorzkniałam z tego powodu. Nigdy nie miałam silnej potrzeby bycia matką, więc nie starałam się celowo tego doświadczyć. Nie lubię robić czegoś wbrew sobie, bo coś wypada albo ktoś czegoś oczekuje. Zarzucano mi kiedyś, że nie mam dziecka, bo jestem zbyt wygodna. Były też komentarze, że boję się, że ciąża zniszczy moje ciało. Kompletne bzdury. Łatwo jest oceniać. A co mają powiedzieć kobiety, które chcą, a nie mogą mieć dzieci?

Na okładce Cielecka zapozowała topless. Powiedziała, że wie, że może spotkać się to z negatywną oceną, ale nie przejmuje się tym:

d2ogkk4

- Skończyłam 47 lat i lubię swoje ciało. Mam jakąś dziką przyjemność w podkreślaniu tego. Byłabym hipokrytką, gdybym udawała, że nie wiem, jak wyglądam. Mam dobre ciało, choć przecież i ono się zmienia, starzeje. Oswajam się z tym.

d2ogkk4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ogkk4