Trwa ładowanie...

Magdalena Cielecka topless w magazynie. Przypomina okładkę sprzed 15 lat

Magdalena Cielecka pojawiła się topless na najnowszej okładce magazynu "Elle" i wzbudziła gorącą dyskusję w mediach, także tych społecznościowych. Aktorka przypomniała, że to nie jej pierwsza taka sesja.

Magdalena Cielecka topless w magazynie. Przypomina okładkę sprzed 15 latŹródło: ONS.pl
d2tl13b
d2tl13b

Magazyn "Elle" z okazji jubileuszu 25-lecia zaprosił do współpracy aktorkę. Cielecka wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, a na okładce znalazło się jej zmysłowe zdjęcie topless.

Zdjęcie szybko obiegło i rozpaliło sieć. Trudno się dziwić, nie każda gwiazda pozwoliłaby sobie na tak odważny ruch. Warto jednak przypomnieć, że to nie pierwsza taka okładka aktorki.

d2tl13b

Magdalena Cielecka już pojawiła się topless na okładkowym zdjęciu i to właśnie w "Elle". W takiej samej pozie wystąpiła dokładnie 15 lat temu. Magazyn z okazji okrągłego jubileuszu postanowił więc powtórzyć jedną ze swoich najgłośniejszych okładek. Aktorka sama przypomniała pamiętną fotografię i pochwaliła się nią na swoim profilu na Instagramie.

Oba zdjęcia dzieli dokładnie 15 lat. Na jednym widnieje jeszcze młodziutka aktorka, na drugim już dojrzała i doświadczona. Poza tym jednak niewiele się zmieniło. Trzeba przyznać, że upływ czasu służy Magdalenie Cieleckiej. Wciąż wygląda pięknie!

d2tl13b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tl13b