Trwa ładowanie...
d3afbx6

Magdalena Cielecka topless w magazynie. Przypomina okładkę sprzed 15 lat

Magdalena Cielecka pojawiła się topless na najnowszej okładce magazynu "Elle" i wzbudziła gorącą dyskusję w mediach, także tych społecznościowych. Aktorka przypomniała, że to nie jej pierwsza taka sesja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Cielecka podzieliła się odważnym zdjęciem
Magdalena Cielecka podzieliła się odważnym zdjęciem (ONS.pl)
d3afbx6

Magazyn "Elle" z okazji jubileuszu 25-lecia zaprosił do współpracy aktorkę. Cielecka wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, a na okładce znalazło się jej zmysłowe zdjęcie topless.

Zdjęcie szybko obiegło i rozpaliło sieć. Trudno się dziwić, nie każda gwiazda pozwoliłaby sobie na tak odważny ruch. Warto jednak przypomnieć, że to nie pierwsza taka okładka aktorki.

d3afbx6

Magdalena Cielecka już pojawiła się topless na okładkowym zdjęciu i to właśnie w "Elle". W takiej samej pozie wystąpiła dokładnie 15 lat temu. Magazyn z okazji okrągłego jubileuszu postanowił więc powtórzyć jedną ze swoich najgłośniejszych okładek. Aktorka sama przypomniała pamiętną fotografię i pochwaliła się nią na swoim profilu na Instagramie.

Oba zdjęcia dzieli dokładnie 15 lat. Na jednym widnieje jeszcze młodziutka aktorka, na drugim już dojrzała i doświadczona. Poza tym jednak niewiele się zmieniło. Trzeba przyznać, że upływ czasu służy Magdalenie Cieleckiej. Wciąż wygląda pięknie!

d3afbx6

Podziel się opinią

Share

d3afbx6

d3afbx6