Trwa ładowanie...

Magdalena Lamparska chwali się zdjęciami z podróży poślubnej. Była wyjątkowo krótka

Magdalena Lamparska i Bartosz Osunek niedawno pobrali się. Ślub trzymali w tajemnicy. Teraz pojechali na miesiąc miodowy, z którego aktorka postanowiła pochwalić się zdjęciami. Okazuje się, że wyjazd był bardzo krótki.

Share
Magdalena Lamparska chwali się zdjęciami z podróży poślubnej. Była wyjątkowo krótkaŹródło: ONS.pl
d2e70ry

Lamparska na wyjątkowo krótkiej podróży poślubnej

Ślub Magdaleny Lamparskiej i Bartosza Osunka był owiany tajemnicą. Niedawno wyszło na jaw, że para pobrała się w Watykanie. Przy okazji świeżo upieczona małżonka pokazała suknię ślubną. Teraz zakochani wybrali się w podróż poślubną. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z wycieczki.

Celem wyprawy młodej pary była Grecja. Zobaczyli m.in. Świątynię Posejdona. Jednak miesiąc miodowy wcale nie trwał miesiąc, tylko… trzy dni. - Musimy już wracać. Trzydniowy miesiąc poślubny też jest fajny. Mam jeszcze sporo pięknych zdjęć, więc będę wrzucać - napisała Lamparska w treści jednego posta na Instagramie.

- Czuje się totalnie poruszona obecnością tutaj. W klasie maturalnej o profilu biologiczno - chemicznym wymyśliłam sobie, że będę zdawać maturę z historii sztuki. Przez rok moje ściany w pokoju były oklejone kolumnami w stylu doryckim, jońskim i korynckim, na ścianach wisiały budowle, obrazy, analizy malarstwa i architektury. Ale dzisiaj po raz pierwszy stoję na Akropolu i na własne oczy podziwiam. Wzruszenie. Bezcenne - wyznała.

Lamparska i Osunek mają razem 1,5 rocznego syna Tymoteusza. Mąż aktorki jest dziennikarzem podróżniczym i przewodnikiem turystycznym.

d2e70ry
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e70ry