Trwa ładowanie...
d39ginw

Magdalena Lamparska chwali się zdjęciami z podróży poślubnej. Była wyjątkowo krótka

Magdalena Lamparska i Bartosz Osunek niedawno pobrali się. Ślub trzymali w tajemnicy. Teraz pojechali na miesiąc miodowy, z którego aktorka postanowiła pochwalić się zdjęciami. Okazuje się, że wyjazd był bardzo krótki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Lamparska miała bardzo krótki miesiąc miodowy
Magdalena Lamparska miała bardzo krótki miesiąc miodowy (ONS.pl)
d39ginw

Lamparska na wyjątkowo krótkiej podróży poślubnej

Ślub Magdaleny Lamparskiej i Bartosza Osunka był owiany tajemnicą. Niedawno wyszło na jaw, że para pobrała się w Watykanie. Przy okazji świeżo upieczona małżonka pokazała suknię ślubną. Teraz zakochani wybrali się w podróż poślubną. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z wycieczki.

Celem wyprawy młodej pary była Grecja. Zobaczyli m.in. Świątynię Posejdona. Jednak miesiąc miodowy wcale nie trwał miesiąc, tylko… trzy dni. - Musimy już wracać. Trzydniowy miesiąc poślubny też jest fajny. Mam jeszcze sporo pięknych zdjęć, więc będę wrzucać - napisała Lamparska w treści jednego posta na Instagramie.

d39ginw

- Czuje się totalnie poruszona obecnością tutaj. W klasie maturalnej o profilu biologiczno - chemicznym wymyśliłam sobie, że będę zdawać maturę z historii sztuki. Przez rok moje ściany w pokoju były oklejone kolumnami w stylu doryckim, jońskim i korynckim, na ścianach wisiały budowle, obrazy, analizy malarstwa i architektury. Ale dzisiaj po raz pierwszy stoję na Akropolu i na własne oczy podziwiam. Wzruszenie. Bezcenne - wyznała.

Lamparska i Osunek mają razem 1,5 rocznego syna Tymoteusza. Mąż aktorki jest dziennikarzem podróżniczym i przewodnikiem turystycznym.

d39ginw

Podziel się opinią

Share

d39ginw

d39ginw