Trwa ładowanie...
d2zow5g

Magdalena Lamparska wspiera strajk nauczycieli. Jej mama uczyła matematyki

Magdalena Lamparska jest kolejną aktorka, która solidaryzuje się z nauczycielami w czasie strajku. "Nauczyciel jest niezwykle ważny" - apeluje gwiazda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Lamparska opublikowała w sieci zdjęcie z mamą
Magdalena Lamparska opublikowała w sieci zdjęcie z mamą (Instagram.com)
d2zow5g

Przez to, że rząd nie był skłonny porozumieć się z nauczycielami, ci postanowili zaprotestować. Z tego względu w wielu polskich szkołach odwołano zajęcia pedagogiczne. Strajkujących nauczycieli popiera gro polityków opozycji oraz intelektualistów. Polscy celebryci też zabierają głos. Z pedagogami solidaryzuje się Kuba Wojewódzki, Dawid Podsiadło czy Magda Mołek. Ostatnio głos zabrała też Magdalena Lamparska, której mama jest nauczycielką.

- Moja wspaniała mama. Nauczyciel matematyki przez wiele lat. Zawsze zaangażowany. Oddany. Jako członek nauczycielskiej rodziny obserwowałam, ile ta praca - misja wymaga empatii, cierpliwości, wyrozumiałości, osobistego podjęcia, humanizmu, oddania... Kochałam swoją szkołę i jestem ogromnie wdzięczna moim nauczycielom za to jaką osobą dzisiaj jestem. Nauczyciel jest niezwykle ważny. Dziękuję - napisała aktorka na Instagramie.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele serdecznych komentarzy od internautów.

"Dziękuje jako nauczyciel za te słowa"
"Dużo zdrowia i radości dla twojej mamy"
"Ukłony dla Mamy a Ciebie ściskam "

Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa strajk nauczycieli. Wiadomo za to, że jest to największy protest środowiska od 25 lat.

d2zow5g

Podziel się opinią

Share
d2zow5g
d2zow5g