Trwa ładowanie...
d4cpcuo

Magdalena Malicka rzuciła Karolaka. Zapomniał ją uprzedzić o trwającym romansie

W zeszłym roku Tomasz Karolak rozstał się z matką swoich dzieci, ale najwyraźniej stara miłość nie rdzewieje. Przekonała się o tym modelka, która poinformowała o zakończeniu znajomości z "Tomaszem K.".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Karolak i Magda Malicka nie są już razem
Tomasz Karolak i Magda Malicka nie są już razem (East News)
d4cpcuo

- Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuję wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył niż się zaczął – napisała Malicka na Instagramie.

- Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę – wyznała modelka.

d4cpcuo

Karolak w przeszłości romansował z Magdaleną Lamparską, Magdaleną Boczarską i Pauliną Kwaśniewską, ale to Violetta Kołakowska, z którą ma dwójkę dzieci, jest dla niego szczególnie ważna. Matka 11-letniej Leny i 5-letniego Leona przyjęła swego czasu jego zaręczyny, ale rzuciła Karolaka wiosną 2017 r.

  ONS.pl
(ONS.pl)

- Z wiekiem stałem się spokojniejszy. Mam większy dystans do wielu spraw. Nie jestem flirciarzem czy kokieciarzem, jak to widać w pierwszym odcinku "Ameryki Express". Na co dzień jestem statecznym ojcem dwójki dzieci, które są dla mnie najważniejsze – mówił kilka miesięcy temu w "Fakcie".

Można zakładać, że Magdalena Malicka (właściwie Magdalena Ciećka znana też jako Dziun) nie podziela tej opinii byłego już partnera.

d4cpcuo

Podziel się opinią

Share
d4cpcuo
d4cpcuo