Trwa ładowanie...
d4lydlm

Magdalena Mielcarz na zdjęciu z przeszłości. Internauci: "Zawsze byłaś, jesteś i będziesz piękna"

Mielcarz bez wątpienia można określić jako jedną z najpiękniejszych Polek. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z przeszłości, którym zachwyciła fanów. Jak wyglądała kiedyś?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Magdalena Mielcarz wrzuciła stare zdjęcie na swój instagramowy profil.
Magdalena Mielcarz wrzuciła stare zdjęcie na swój instagramowy profil. (WP.PL)
d4lydlm

Jej przygoda z show biznesem tak naprawdę zaczęła się od pamiętnej roli w "Quo vadis", gdzie grała Ligię Kalinę. Jako, że film Jerzego Kawalerowiczka okazał się absolutnym hitem, była to idealna trampolina do kariery dla młodziutkiej wówczas Magdy.

Mielcarz ma na swoim koncie kilka większych sukcesów w modelingu. Prowadziła także program "Top Model" oraz "The Voice od Poland", a oprócz tego zdecydowała się na karierę muzyczną, która nie odbiła się tak dużym echem, jak w przypadku tych poprzednich.

"Tak było" – podpisała archiwalną fotografię.

d4lydlm

"Było? Zawsze piękna", "Zawsze byłaś, jesteś i będziesz piękna" - skomentowali fani artystki.

Ponadto w komentarzach na Instagramie pod tym samym zdjęciem pojawiły się komentarze, w których porównywano Magdalenę Mielcarz do... Kai Paschalskiej.

Też uważacie, że Mielcarz była zawsze piękna?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4lydlm

Podziel się opinią

Share
d4lydlm
d4lydlm