Trwa ładowanie...
magdalena różczka
30-10-2011 08:29

Magdalena Różczka woli być szczupła

Magdalena Różczka woli być szczupła
d2v73wc
d2v73wc

Magdalena Różczka pracuje obecnie na planie nowego serialu medycznego Szpital Alicji, który w telewizji zadebiutuje na początku przyszłego roku. Ekipa tvn.pl odwiedziła aktorkę podczas pracy. Różczka zabrała głos w dyskusji na temat panującej w show-biznesie dyktatury chudości.

Staram się często mówić o tym żeby dziewczyny nie przesadzały i żeby po prostu lubiły siebie. Niektóre maja predyspozycje do tego żeby być w rozmiarze 0 a niektóre żeby być w rozmiarze XXL i to nie ma co walczyć z wiatrakami i nie ma co się za bardzo maltretować.

Sama siebie lubi jednak w bardzo szczupłym wydaniu.

Niestety ja najlepiej się czuję jak jestem w rozmiarze -1, co mi się rzadko zdarza.

d2v73wc

Aktorka stara się jednak zachować zdrowy rozsądek i nie katuje się żadnymi dietami.

Tak samo jak w każdym temacie wydaje mi się, że najlepsze jest wypośrodkowanie. Otyłość nie jest fajna, tak jak niezdrowa jest nadmierna chudość więc chyba najlepiej jest pilnować sobie wagi optymalnej - radzi rozsądnie Magdalena Różczka.

Naszym zdaniem aktorka jest jedną z najpiękniejszych i najsympatyczniejszych w polskim show-biznesie i bardzo podoba nam się jej podejście do sprawy.

(JMa)

d2v73wc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2v73wc