Trwa ładowanie...
d2rw2zj

Magdalena Waligórska jest w ciąży. Spodziewa się drugiego dziecka

W życiu aktorki znanej z roli Wioletki w serialu "Ranczo" szykują się spore zmiany. To prawdziwie radosna nowina!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Waligórska
Magdalena Waligórska (ONS.pl)
d2rw2zj

Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki pobrali się we wrześniu 2016 r. Romantyczna ślubna uroczystość odbyła się we Włoszech. Waligórska jakiś czas później udzieliła wywiadu, w którym opowiadała, że najpierw chcą się skupić na sobie, nacieszyć sobą, a o dziecku "pomyślą później". To "później" nadeszło dość szybko, bo po niespełna roku zakochani zostali dumnymi rodzicami. W lipcu 2017 r. na świat przyszedł ich pierwszy syn.

Aktorka nie zamierzała robić sobie długiej przerwy od pracy po urodzeniu dziecka. Opieką nad malcem podzieliła się z mężem. Waligórska spełniała się prywatnie i zawodowo. Jakiś czas temu mówiło się o tym, że razem z mężem myśli o ponownym powiększeniu rodziny. – Drugie dziecko jest dla mnie piękną ideą. Mam nadzieję, że to będzie dziewczynka, bo marzy mi się parka – cytuje "Fakt" jej wypowiedź z początku ubiegłego roku.

Teraz, jak się okazuje, jej marzenie się spełni. Jak twierdzi informator tabloidu, aktorka jest w czwartym miesiącu ciąży. Małżonkowie do oczekiwania na dziecko podchodzą rozsądnie. - Wychodzą z założenia, że najważniejsze jest, aby dziecko było zdrowe - dodaje informator "Faktu". Gratulujemy!

d2rw2zj

Podziel się opinią

Share

d2rw2zj

d2rw2zj