Trwa ładowanie...

Maja Bohosiewicz o "Tylko nie mów nikomu". "Film pokazuje jądro zła"

Maja Bohosiewicz przyznała, że nie chciała oglądać filmu braci Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele. Uważa jednak, że warto, by zobaczyć, jak wygląda "systemowa ochrona księży pedofilów".

Maja Bohosiewicz o "Tylko nie mów nikomu". "Film pokazuje jądro zła"Źródło: East News
d1qcaio
d1qcaio

Maja Bohosiewicz zaznaczyła we wpisie na Instagramie, że nie jest jedną z osób, które mówią głośno o swojej wierze lub jej braku. I wie, że "na świecie żyją cudni chrześcijanie, wrażliwi, empatyczni agnostycy, dobrzy muzułmanie, hasydzi, buddyści", i że prawdę nie chce nikogo obrażać ani uogólniać.

Obejrzyj: "Tylko nie mów nikomu": ofiary rozklejały się na planie. Wszystko poprzedzały godziny rozmów

- Zobaczyłam ten dokument i wiem jedno. Jako kobieta, matka dwójki dzieci, kiedyś mała dziewczynka jestem wstrząśnięta, wściekła i rozgoryczona – napisała Bohosiewicz.

Jej zdaniem "film pokazuje jądro zła, czyli perfidię 'naznaczonych przez Boga', obrzydliwych mężczyzn, którzy w najobrzydliwszy sposób żerują na dziecięcej naiwności, słabości, braku wiary w siebie".

d1qcaio

Bohosiewicz twierdzi, że proceder ukrywania pedofilów w polskim Kościele ma się świetnie, "a kolejni panowie w fioletowych czapkach, przymykają oko i chronią swoją mafię".

- Jeżeli nie wiecie, czy chcecie to zobaczyć, to ja wam mówię, że warto, bo dokument ukazuje dokładnie, jak wygląda systemowa ochrona księży pedofilów oraz to, co się z nimi dzieje po UDOWDNIENIU winy. Myślicie, że idą siedzieć? Nie, są przenoszeni z parafii do parafii... - skwitowała Bohosiewicz.

d1qcaio
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qcaio