ycipk-2qu7ci

Maja Bohosiewicz o "Tylko nie mów nikomu". "Film pokazuje jądro zła"

Maja Bohosiewicz przyznała, że nie chciała oglądać filmu braci Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele. Uważa jednak, że warto, by zobaczyć, jak wygląda "systemowa ochrona księży pedofilów".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Bohosiewicz o "Tylko nie mów nikomu". "Film pokazuje jądro zła"
Maja Bohosiewicz o "Tylko nie mów nikomu". "Film pokazuje jądro zła" (East News)
ycipk-2qu7ci

Maja Bohosiewicz zaznaczyła we wpisie na Instagramie, że nie jest jedną z osób, które mówią głośno o swojej wierze lub jej braku. I wie, że "na świecie żyją cudni chrześcijanie, wrażliwi, empatyczni agnostycy, dobrzy muzułmanie, hasydzi, buddyści", i że prawdę nie chce nikogo obrażać ani uogólniać.

Obejrzyj: "Tylko nie mów nikomu": ofiary rozklejały się na planie. Wszystko poprzedzały godziny rozmów

ycipk-2qu7ci

- Zobaczyłam ten dokument i wiem jedno. Jako kobieta, matka dwójki dzieci, kiedyś mała dziewczynka jestem wstrząśnięta, wściekła i rozgoryczona – napisała Bohosiewicz.

Zobacz także: "Tylko nie mów nikomu": po premierze filmu o pedofilii w Kościele w sieci zawrzało

Jej zdaniem "film pokazuje jądro zła, czyli perfidię 'naznaczonych przez Boga', obrzydliwych mężczyzn, którzy w najobrzydliwszy sposób żerują na dziecięcej naiwności, słabości, braku wiary w siebie".

Bohosiewicz twierdzi, że proceder ukrywania pedofilów w polskim Kościele ma się świetnie, "a kolejni panowie w fioletowych czapkach, przymykają oko i chronią swoją mafię".

ycipk-2qu7ci

Widziałeś film Tomasza Sekielskiego? Dołącz do naszej akcji na Facebooku!

- Jeżeli nie wiecie, czy chcecie to zobaczyć, to ja wam mówię, że warto, bo dokument ukazuje dokładnie, jak wygląda systemowa ochrona księży pedofilów oraz to, co się z nimi dzieje po UDOWDNIENIU winy. Myślicie, że idą siedzieć? Nie, są przenoszeni z parafii do parafii... - skwitowała Bohosiewicz.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2qu7ci

ycipk-2qu7ci
ycipk-2qu7ci