Trwa ładowanie...
d361rme

Maja Bohosiewicz pokazała, jak się opala. Kusi zgrabnym ciałem

Młodsza siostra Soni Bohosiewicz, to matka dwójki dzieci. Czasami lubi zrobić sobie przerwę od macierzyństwa i zając się tylko sobą. Tym razem postawiła na opalanie, dzieląc się swoimi refleksjami z fanami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz (ONS.pl)
d361rme

Maja Bohosiewicz niejednokrotnie opowiadała na swoim profilu na Instagramie o swoim życiu prywatnym. W sieci pokazała już swój dom, dzieci i zdradziła jak wygląda jej codzienność. Tym razem pochwaliła się fotkami z opalania. Wygląda kusząco?

- Podobno jak napisze się na kartce swoje marzenia i plany, jest dużo większe prawdopodobieństwo ich zrealizowania. A więc piszę: chciałabym to lato spędzać nad morzem. A zimę, nad ocean. Okej Wszechświecie, usłyszałeś?! No to pomocy - pisała rozmarzona pod postem na Instagramie.

Aktorka nie jest jednak skora do długiego odpoczynku od dzieci. - Obiecuje zawsze stać przy Twoim boku, być Ci podporą, najlepszą przyjaciółką, doradzać własnym doświadczeniem i pozwolić żyć jak tylko sobie wymarzysz. Jesteś piękna, jesteś mądra, jesteś ważna - napisała chwilę później o swojej córce.

Maja Bohosiewicz bardzo dba o swoją rodzinę. - Najfajniejsze momenty w życiu są bardzo drogie . Są z drogimi Ci ludźmi. W drogich twojemu sercu miejscach. I kosztowały wiele wysiłku. Ale właściwie są za darmo - napisała poruszona.

Rodzinny wypoczynek sprawia jej wiele radości.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d361rme

Podziel się opinią

Share
d361rme
d361rme