Trwa ładowanie...
d1qcaxx

Maja Bohosiewicz urodziła. Pokazała zdjęcie ze szpitala!

Aktorka pochwaliła się zdjęciem noworodka na swoim instagramowym profilu. Bohosiewicz jako matka dwójki dzieci, z których jedno dopiero się urodziło, a drugie jest roczniakiem, zauważyła: "już nigdy nie będziemy spać!".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz (Instagram.com)
d1qcaxx

Maja nieco ponad miesiąc temu, pod koniec czerwca, świętowała pierwsze urodziny syna, a już w lipcu urodziła kolejne dziecko. Tym razem dziewczynkę! Jeszcze niedawno pokazywała zdjęcia z dużym, krągłym brzuszkiem, opisując uroki i trudności związane z macierzyństwem, a fani jej ciętego języka czekali na rozwiązanie oraz, oczywiście, kolejne celne uwagi. Doczekali się. Bohosiewicz podzieliła się zdjęciem ze szpitala. Jej córeczka jest urocza! Młoda mama jednak dobrze wie, że wyspanie się w ciągu najbliższych miesięcy, a nawet lat może być wyzwaniem.

Fotkę maleństwa udostępnił też ojciec dzieci i narzeczony aktorki, Tomasz, przez swoją partnerkę nazywany...Starym Dzidziutków. Tak też tytułuje sam siebie na Instagramie - nick zmienił tuż po narodzinach pociechy. Wygląda na to, że w tej rodzinie maluchy są najważniejsze. Dumny tata napisał: "A więc to oficjalne. Mój Stary, zmienia się w Starego Dzidziutków. Teraz mam dwie damy do kochania. Bardzo polecam. #StaryDzidziutków #MałaSynkaJużZNami".

Bohosiewicz przed narodzinami pierwszego dziecka twierdziła, że po porodzie będzie unikać tematu macierzyństwa, ale gdy została mamą, okazało się to niewykonalne. Aktorka, która jest także właścicielką kwiaciarni, świetnie odnajduje się w roli pracującej mamy. Jednak to syn, a nie biznes rządzi jej życiem. Skoro dziecko pochłania większość czasu i uwagi, to jak o nim nie pisać w mediach społecznościowych?

d1qcaxx

Skoro Maja i Tomasz szczęśliwie przywitali na świecie drugie dziecko, teraz pozostaje nam czekać na ślub i wesele. Zakochani zaręczyli się w listopadzie 2016.

I jej zdarzają się trudne momenty!

d1qcaxx

Podziel się opinią

Share

d1qcaxx

d1qcaxx