Trwa ładowanie...

Maja Frykowska na pokazie mody z recyklingu. Gwiazda nigdy nie wyglądała tak dobrze

Maja Frykowska zasłynęła jako jedna z uczestniczek "Big Brothera". Gwiazda kilka lat temu zniknęła z życia publicznego. Ostatnio Frykowska pojawiła się na pokazie mody recyklingowej Anny Kubisz, gdzie zachwyciła swoim wyglądem.

Maja Frykowska na pokazie mody z recyklingu. Gwiazda nigdy nie wyglądała tak dobrzeŹródło: East News
d1g0yf6

Maja Frykowska – kariera

Cała Polska usłyszała o Mai Frykowskiej przy okazji trzeciej edycji programu "Big Brother". Była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek. Zasłynęła tam sceną erotyczną w jacuzzi z Łukaszem "Kenem" Wiewiórskim. Maja Frykowska zapewnia, że do stosunku nie doszło, a wszystko było wyreżyserowane na potrzeby programu.

"Frytka" dwukrotnie znalazła się na okładce polskiej edycji miesięcznika "Playboy". Gwiazda próbowała również swoich sił przed kamerą. Wystąpiła w serialach "Tancerze" oraz "Pierwsza miłość".

Maja Frykowska - metamorfoza

Śmiałe i kontrowersyjne zachowanie Frykowskiej jest wspominane do dziś. Jednak kilka lat temu celebrytka przeszła nawrócenie. Sama otwarcie mówi o swojej niefrasobliwości i o tym, że wiara w Boga ma na nią zbawienny wpływ.

d1g0yf6

– Nawrócenie oznacza, że chcę żyć wartościami, jakich uczy nas Bóg - wyjaśnia w wywiadzie. Niestety, nie jest to proste. To ogromne wyzwanie i długi proces. Egoizm i pychę trzeba z siebie zdejmować, tego uczy Biblia. Dostałam dużo więcej - rodzinę, której zawsze szukałam. Nauczyłam się siedzieć w domu, gotować, być żoną i matką – wyjaśnia Maja Frykowska.

Pod koniec roku 2012 gwiazda wyprowadziła się z Polski do Szwajcarii i zniknęła z życia publicznego. Jednak 18 września Maja Frykowska była widziana na pokazie mody z recyklingu. Gwiazda nie tylko zapozowała na ściankach, ale też przeszła się po wybiegu.

Trzeba przyznać, że w czarnej obcisłej sukience z zielonymi zdobieniami Maja Frykowska wygląda zjawiskowo. Delikatny makijaż i blond loki dodały celebrytce elegancji.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA
d1g0yf6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g0yf6