Trwa ładowanie...
d3nqsst

Maja Frykowska na pokazie mody z recyklingu. Gwiazda nigdy nie wyglądała tak dobrze

Maja Frykowska zasłynęła jako jedna z uczestniczek "Big Brothera". Gwiazda kilka lat temu zniknęła z życia publicznego. Ostatnio Frykowska pojawiła się na pokazie mody recyklingowej Anny Kubisz, gdzie zachwyciła swoim wyglądem.
Share
Maja Frykowska nigdy nie wyglądała tak dobrze
Maja Frykowska nigdy nie wyglądała tak dobrzeŹródło: East News
d3nqsst

Maja Frykowska – kariera

Cała Polska usłyszała o Mai Frykowskiej przy okazji trzeciej edycji programu "Big Brother". Była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek. Zasłynęła tam sceną erotyczną w jacuzzi z Łukaszem "Kenem" Wiewiórskim. Maja Frykowska zapewnia, że do stosunku nie doszło, a wszystko było wyreżyserowane na potrzeby programu.

"Frytka" dwukrotnie znalazła się na okładce polskiej edycji miesięcznika "Playboy". Gwiazda próbowała również swoich sił przed kamerą. Wystąpiła w serialach "Tancerze" oraz "Pierwsza miłość".

d3nqsst

Maja Frykowska - metamorfoza

Śmiałe i kontrowersyjne zachowanie Frykowskiej jest wspominane do dziś. Jednak kilka lat temu celebrytka przeszła nawrócenie. Sama otwarcie mówi o swojej niefrasobliwości i o tym, że wiara w Boga ma na nią zbawienny wpływ.

– Nawrócenie oznacza, że chcę żyć wartościami, jakich uczy nas Bóg - wyjaśnia w wywiadzie. Niestety, nie jest to proste. To ogromne wyzwanie i długi proces. Egoizm i pychę trzeba z siebie zdejmować, tego uczy Biblia. Dostałam dużo więcej - rodzinę, której zawsze szukałam. Nauczyłam się siedzieć w domu, gotować, być żoną i matką – wyjaśnia Maja Frykowska.

Pod koniec roku 2012 gwiazda wyprowadziła się z Polski do Szwajcarii i zniknęła z życia publicznego. Jednak 18 września Maja Frykowska była widziana na pokazie mody z recyklingu. Gwiazda nie tylko zapozowała na ściankach, ale też przeszła się po wybiegu.

d3nqsst

Trzeba przyznać, że w czarnej obcisłej sukience z zielonymi zdobieniami Maja Frykowska wygląda zjawiskowo. Delikatny makijaż i blond loki dodały celebrytce elegancji.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPAŹródło: AKPA
d3nqsst

Podziel się opinią

Share
d3nqsst
d3nqsst