Trwa ładowanie...
d20x3z8

Maja Hyży czeka na trzecie dziecko. Padło pytanie o ślub

Maja Hyży ma już dwóch 8-letnich synów, którzy wkrótce będą mieć młodszą siostrzyczkę. Po rozwodzie z ojcem bliźniaków wokalistka znalazła szczęście u boku innego mężczyzny, a ostatnio zdradziła swój plan na przyszłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Hyży nie planuje drugiego ślubu
Maja Hyży nie planuje drugiego ślubu (ONS.pl)
d20x3z8

Ciężarna Hyży nie kryje radości i dzieli się swoim szczęściem na Instagramie. Była żona Grzegorza Hyżego spodziewa się kolejnego dziecka, które będzie wychowywać z tajemniczym ukochanym. Wokalistka konsekwentnie ukrywa tożsamość partnera. Na najnowszej fotce można jedynie zobaczyć wytatuowaną rękę mężczyzny, dzięki któremu świat Mai "nabrał kolorów".

Maja Hyży w oczekiwaniu na poród spędza mnóstwo czasu w mediach społecznościowych. Ostatnio odpowiadała na Instagramie na pytania fanek. Nie mogło zabraknąć tematu ślubu. Czy Hyży planuje sformalizować związek z ojcem swojego dziecka?

"Planujemy być szczęśliwi. A co los przyniesie, to już tylko anioły wiedzą" – odparła dyplomatycznie.

d20x3z8

Padło też pytanie o życie po rozwodzie z Grzegorzem Hyżym. Przypomnijmy, że Maja wyszła za niego w sierpniu 2011 r., a pięć miesięcy później urodziły im się bliźniaki: Alexander i Wiktor. W 2013 r. Maja i Grzegorz wzięli udział w programie "X Factor", ale wkrótce doszło do rozwodu.

"Wszystko dzieje się po coś. Jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Świadomą siebie i swoich decyzji" – napisała ciężarna Maja na Instagramie.

Obejrzyj: Baby boom w polskim show biznesie

d20x3z8

Podziel się opinią

Share

d20x3z8

d20x3z8