Trwa ładowanie...

Maja Hyży o zdjęciu, które narobiło zamieszania w sieci. "Nie wyszłam za mąż!"

Niedawno piosenkarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię, która wzbudziła sporo emocji - Maja pozowała w ślubnej sukni, pięknie umalowana i uczesana w warkocz. Natychmiast padły pytania o ślub.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Maja Hyży o zdjęciu, które narobiło zamieszania w sieci. "Nie wyszłam za mąż!"Źródło: Instagram.com
d395fvv

Teraz Hyży postanowiła zdementować plotki. Okazuje się, że, niestety, ślubu w najbliższym czasie nie będzie. Szkoda, bo nie ma to jak celebryckie zaślubiny. Gwiazda napisała: "Tak przy sobocie chciałam zdementować pewne plotki, ploteczki, plotunie. Nie wyszłam za mąż!! Spokojnie na wszystko przyjdzie czas, ale ślub w białej sukni to rzeczywiście jedno z moich marzeń".

Hyży dodała, że przepiękna biała kreacja została wykorzystana jedynie do sesji zdjęciowej. Przy portrecie opublikowanym kilka dni temu widnieje wpis Mai: "Cudownie widzieć siebie taką uśmiechniętą i zadowoloną. Bo życie nie zawsze jest bajką, a nawet rzadko kiedy... Życzę Wam wielu radosnych chwil i cieszcie się życiem takim jakie jest! Doceniajmy to co mamy, bo szybko możemy to stracić". Nic dziwnego, że fani zaczęli dopytywać o zmianę stanu cywilnego.

Maja miała już okazję do tego, by założyć suknię ślubną. Kilka lat przed swoim występem w "X Factor" wyszła za Grzegorza Hyżego. Niestety, niedługo po udziale w show w 2013 roku ich związek się rozpadł. Piosenkarz związał się wówczas z Agnieszką Popielewicz, a w 2015 roku ożenił z nią.

Maja jeszcze drugiego ślubu nie wzięła, jednak, jak widać, jest na to przygotowana. Jedno spojrzenie na zdjęcia w białej kreacji wystarczą, by stwierdzić, że w tym wyjątkowym dniu wyglądałaby olśniewająco. Hyży związana jest z Mateuszem Wesołowskim. Z byłym mężem ma kontakt, ponieważ współdzielą opiekę nad dziećmi.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d395fvv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d395fvv
d395fvv