Trwa ładowanie...

Maja Hyży w krótkich spodenkach. Czy piosenkarka jest za chuda?

"Zawsze uważałam, że mam zbyt szczupłe nogi na krótkie spodenki, ale zdania są podzielone" - tak napisała na swoim instagramowym profilu Maja Hyży. Komentarze fanów mówią same za siebie.

Maja Hyży w krótkich spodenkach. Czy piosenkarka jest za chuda?Źródło: East News
d121hrb
d121hrb

Maję Hyży poznaliśmy w 2013 r. Razem z byłym mężem Grzegorzem Hyży wzięła udział w przesłuchaniach do polskiej edycji "X Factora". Ostatecznie Maja zajęła czwarte miejsce, a jej mąż — drugie. Błyski reflektorów nie pomogły parze.

Maja i Grzegorz rozstali się kilka miesięcy po udziale w programie muzycznym. Bliźniaki urodzone w 2012 r. (Wiktor i Alexander) zostały pod opieką mamy, choć tata również je wychowuje.

Maja Hyży w porównaniu do Grzegorza, który ożenił się z Agnieszką Popielewicz, nie może pochwalić się szczęściem w miłości. Zgrabnej figury nie można jej jednak odmówić, czego najlepszym dowodem jest zdjęcie na Instagramie.

Maja Hyży wstawiła na instagramowym profilu zdjęcie, do którego podpis brzmiał: "Najlepsza sesja zdjęciowa u babci w ogrodzie! Zawsze uważałam, że mam zbyt szczupłe nogi na krótkie spodenki, ale zdania są podzielone". Dodała również prowokacyjne pytanie: "A wy jak uważacie?"

Pod zdjęciem Mai posypały się pozytywne komentarze: "Idealna forma", "Chciałabym mieć za szczupłe nogi", "Super nogi", "Świetne zdjęcie, takie nogi to moje marzenie". Widać, że fanki wspierają Maję Hyży.

d121hrb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d121hrb