Trwa ładowanie...
d35qkeb

Maja Sablewska napisała "wolność" i opublikowała zdjęcie bez stanika

Raczej już nikogo nie dziwią takie odważne kadry na profilu Mai Sablewskiej. Jednak wciąż w komentarzach toczy się dyskusja, czy to sztuka, czy nie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Sablewska czuje się wolna.
Maja Sablewska czuje się wolna. (Instagram.com)
d35qkeb

Maja Sablewska od lat funkcjonuje w mediach. Była menadżerem gwiazd, jurorką w programie rozrywkowym, a nawet z powodzeniem prowadzi swoje programy.

Kiedy wchodzi się na profil celebrytki, oczom fanów ukazują się odważne zdjęcia. Tym razem Maja zdjęła stanik, podniosła ręce i opublikowała zdjęcie. "Wolność" - napisała.

Czarno-biała fotografia jest niewątpliwie wyrazem sztuki, a internauci i tak są nieco zniesmaczeni. "Dla mnie zdjęcia to sztuka... a "przewidywalność", o której piszesz to nic innego, jak mój własny styl" - pisze gwiazda, odpowiadając na nieprzychylne komentarze.

"Cały Instagram pełen jest nagości (...) Niestety nawet i celebrytki niczym się nie różnią. Czemu to ma służyć?" - piszą ci, którzy nie rozumieją.

Jest jednak sporo osób, które podziwiają i wspierają Maję. "A mi się podoba Maju, że jesteś wolna. Taka wyzwolona. Zdjęcia są odważne, ale nie przekraczają granicy dobrego smaku". Inni dodają: "To jest cudowne, jeśli kobieta czuje się dobrze sama ze sobą... Bądźmy sobą zawsze! Prawdziwe!"

A wy jak uważacie?

d35qkeb

Podziel się opinią

Share
d35qkeb
d35qkeb