Trwa ładowanie...
d2vq827

Maja Sablewska nie ma dość półnagich zdjęć. Pochwaliła się kolejnym

Kiedyś była nieco bardziej zaokrąglona, jednocześnie mniej pewna siebie i swojej urody. Gdy schudła i zmieniła wizerunek, rozkwitła. Absolutnie nie wstydzi się swojego ciała i chętnie pokazuje półnagie zdjęcia w sieci. Najnowsze podnosi ciśnienie. Zresztą zobaczcie sami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Sablewska jest dumna ze swojego ciała
Maja Sablewska jest dumna ze swojego ciała (newspix.pl)
d2vq827

Sablewska umieściła na swoim instagramowym profilu czarno-białą fotografię. Widać na niej Maję, która siedzi na parapecie ubrana jedynie w skórzane spodnie i kowbojski kapelusz. Ręką, jakby od niechcenia, zasłania jedną z piersi. Druga jest widoczna, podobnie jak nagi brzuch i wytatuowane ręce. Dla jednych ujęcie jest przekroczeniem granic, dla innych ma charakter wręcz artystyczny. Są i tacy, którzy rozebranej celebrytce żartobliwie piszą: "ubierz się kochana".

Sablewska tak świetnie czuje się we własnej skórze, że nie potrzebuje ubrań. Napisała: "I co ja zrobię, kocham rock’and’rolla tak BARDZO, że granice nie istnieją. Obiecuję, że w ramonesce też będę robić zdjęcia. LoVe". Co na to fani?

d2vq827

"Żadnej ramoneski!", "nigdy naga, zawsze ubrana w dzieła, uwielbiam za osobowość, zazdroszczę charyzmy. Mój ideał", "Cudowne zdjęcie. Piękna i pewna siebie kobieta - to właśnie widać na tym zdjęciu. Nagość naturalna, a nie wulgarno-nachalna. Art" - czytamy w komentarzach. Pozytywnych jest całe mnóstwo. Oczywiście w zalewie wpisów od internautów nie zabrakło tych zjadliwych, a kilka osób nawet pokłóciło się o wizerunek Sablewskiej.

Jak wy oceniacie fotografię? To nie pierwszy raz, gdy Maja pokazuje się topless w internecie. Nawet jeżeli stylistyka zdjęć nie wszystkim przypada do gustu, mają one niewątpliwą wartość - można obejrzeć wszystkie malunki na ciele gwiazdy.

d2vq827

Podziel się opinią

Share

d2vq827

d2vq827