Trwa ładowanie...
d131w7h

Maja Sablewska opublikowała zdjęcie w wannie. Poleca też książkę

Nikogo już nie dziwą śmiałe kadry gwiazdy. Różne są opinie na temat tych zdjęć, ale Sablewska nie przestaje i opublikowała kolejne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sablewska kolejny raz publikuje odważne zdjęcia.
Sablewska kolejny raz publikuje odważne zdjęcia. (ONS.pl)
d131w7h

Maja Sablewska od wielu lat bryluje w polskim show biznesie. Była menadżerką gwiazd, jurorką show TVN i prowadzi też swoje programy w telewizji. Wszystko wskazuje na to, że doskonale odnajduje się w tym świecie.

Jest świadoma swoich wdzięków i też chwali się nimi na Instagramie. Od jakiegoś czasu jej profil na Instagramie przepełniony jest roznegliżowanymi, ale... artystycznymi zdjęciami. Nie są to zwykłe kadry z wakacji czy selfie przed lustem. Celebrytka najwyraźniej znalazła taki sposób na siebie w mediach społecznościowych.

Jak się okazuje, nagość wciąż budzi skrajne emocje. Niemniej Maja Sablewska nie ugina się pod krytyką. Tym razem przyszedł czas na zdjęcie z wanny, gdzie czyta książkę. W ten też sposób postanowiła promować czytelnictwo, które ma się słabo w naszym społeczeństwie. Być może ktoś wyłączy Instagram i zagłębi się w polecanej literaturze.

"Wdzięczność, jedno z najpiękniejszych uczuć będące odpowiedzią na doświadczone dobro. Czytam piękną książkę "Marilyn na Manhattanie" Elizabeth Winder" - przekazała informację fanom.

d131w7h

"Piękna, silna, niezależna i w dodatku czyta książki", "Uwielbiam twoje zdjęcia... książkę przeczytam", - komentują internauci. Fotkę skomentowała nawet Ewa Chodakowska, pisząc "Amen".

Jak wam się podoba nowe zdjęcie Sablewskiej?

d131w7h

Podziel się opinią

Share

d131w7h

d131w7h