WP

Maja Sablewska spotkała się z Victorią Beckham. Pochwaliła się zdjęciem

Maja Sablewska miała okazję poznać się z jedną z największych światowych ikon mody. "Spełnienie moich najskrytszych marzeń" - napisała wzruszona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Sablewska jest zachwycona spotkaniem z Victorią Beckham
Maja Sablewska jest zachwycona spotkaniem z Victorią Beckham (ONS.pl)
WP

Maja Sablewska przygodę z show-biznesem zaczynała jako managerka gwiazd, ale obecnie sama uchodzi za celebrytkę. Na czerwonym dywanie zawsze prezentuje się świetnie. Sama słynie z rockowego, drapieżnego stylu i chętnie pomaga ubierać się tym, którzy nie mogą odnaleźć się w świecie mody. Program Sablewskiej o metamorfozach cieszy się sporą popularnością na antenie TVN Style. Nic dziwnego, że jako gwiazda i uznana stylistka korzysta z zaproszeń na prestiżowe eventy. Na ostatnim, który organizowany był w Londynie, miała okazję poznać samą Victorię Beckham! Maja pochwaliła się w sieci zdjęciem z międzynarodową gwiazdą i nie ukrywała, że poznanie byłej Spicetki było spełnieniem jej marzeń.

- Ten rok zaczął się dla mnie wyjątkowo, pod różnymi względami. A spotkanie z Victorią było spełnieniem moich najskrytszych marzeń - napisała wzruszona gwiazda na Instagramie.

WP

Na zdjęciu Sablewska wygląda na naprawdę szczęśliwą. Fani stylistki cieszyli się wraz z nią, gratulując jej w komentarzach.

"Piękne kobiety, super spotkanie!"
"Mega dwie ikony!"
"Wow, gratuluję Maju! Obie jesteście dla mnie inspiracją"

Chcielibyście mieć zdjęcie z Victorią Beckham?

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP