Trwa ładowanie...
d3p0xfi

Maja Sablewska topless na Instagramie. Internauci zachwyceni

Maja Sablewska wie, jak skupić na sobie uwagę internautów. W sieci pojawiło się seksowne zdjęcie gwiazdy, na którym pozuje niemal nago w łóżku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Maja Sablewska
Maja Sablewska (ONS.pl)
d3p0xfi

Od kilku lat Sablewska doradza Polkom, jak powinny się ubierać, by czuć się pewnie i kobieco. Nie ma żadnych wątpliwości, że była jurorka programu "X Factor" jest prawdziwą specjalistką w kwestii wizerunku. Jak się okazuje, Sablewska doskonale wie również, jak eksponować swoje walory bez modowych stylizacji. Fotografka Marlena Bielińska opublikowała na Instagramie rozgrzewające do czerwoności zdjęcie gwiazdy, na którym pozuje topless w łóżku. Fotografia od razu przykuła uwagę internautów. Fani Sablewskiej nie szczędzili jej komplementów:

- Chciałabym tak rano wyglądać, zastanawiam się, dlaczego tak rano nie wyglądam??? Bo mogłabym tak rano wyglądać... trzeba to naprawić;

d3p0xfi

- Tutaj nawet tatuaże maja jakąś swoja zmysłowość... choć ogólnie za nimi nie przypadam. Maja wygląda tak zmysłowo;

- Awwwwww... Co za ognista foteczka. Nieziemsko seksowna Maja - m.in. takie komentarze pojawiły się pod zdjęciem.

Fotografia Sablewskiej została opisana kilkoma hashtagami. Jeden z nich sugeruje, że zdjęcie zostało wykonane na okładkę magazynu. Czy to oznacza, że gwiazda pojawi się w "Playboyu"? Przypomnijmy, że Sablewska ma już na swoim koncie sesję dla tego pisma. Warto również wspomnieć, że pokazała się ona nago na okładce płyty swojego życiowego partnera - Wojciecha Mazolewskiego.

Maja Sablewska Materiały prasowe
Maja Sablewska (Materiały prasowe)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3p0xfi

Podziel się opinią

Share
d3p0xfi
d3p0xfi