Trwa ładowanie...
d6lmsb3

Maja Sablewska w panterkowej stylizacji. Opublikowała zdjęcie

Kiedy inne gwiazdy publikują zdjęcia z przygotowań do zbliżających się świąt, Maja Sablewska konsekwentnie chwali się śmiałymi kadrami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Sablewska często pokazuje odważne kadry na Instagramie.
Maja Sablewska często pokazuje odważne kadry na Instagramie. (East News, Fot: East News)
d6lmsb3

Maja Sablewska od lat figuruje w polskim show-biznesie. Była menadżerką gwiazd, występowała w roli jurorki, a dziś prowadzi swoje programy w TV. Nigdy nie bała się wyrażać swojego zdania. W mediach społecznościowych słynie z intymnych kadrów, które niezmiennie budzą skrajne emocje.

Instagram Mai przepełniony jest odważnymi fotografiami. Gwiazda bez żadnych skrupułów pozuje topless i nie ma z tym większego problemu. Tym razem opublikowała zdjęcie w stylizacji ze zwierzęcym wzorem.

Choć aktualnie media społecznościowe przepełnione są nagością, wciąż budzi to mnóstwo emocji. W komentarzach na profilu celebrytki można znaleźć zarówno zachwyt, jak i oburzenie. "Cudne zdjęcie pani Maju! Piękno kobiecego ciała. Niech się pani nie przejmuje tymi wrednymi komentarzami" - pisze internautka. Są też nieco inne opinie: "Nawet najseksowniejsze zdjęcia mogą się przepatrzeć. To już jest nudne". Zdaje się, że po prostu niektórzy są znudzeni, gdyż to nie pierwsze zdjęcie tego typu na instagramowym profilu Mai Sablewskiej.

d6lmsb3

I choć zdjęcia budzą skrajne emocje, trzeba przyznać, że mimo wszystko zachowana jest granica dobrego smaku.

d6lmsb3

Podziel się opinią

Share

d6lmsb3

d6lmsb3