Trwa ładowanie...
d2ympil

Majdanowie marzą o wspólnym dziecku, ale... nie mają czasu na powiększenie rodziny. Uda się w nowym roku?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od dłuższego czasu wspominają o tym, że chętnie powitaliby w swojej rodzinie malucha. Były piłkarz nie ma własnych dzieci, a gwiazda telewizji jest mamą dwóch synów. Chłopcy mają już 11 i 7 lat,dawno wyrośli z pieluch. Pojawienie się niemowlaka w domu Majdanów na pewno okazałoby się rewolucją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan (Instagram.com)
d2ympil

Niestety, chociaż marzenia i plany są, to z ich realizacją Majdanowie mają problem. Wszystko przez nadmiar obowiązków zawodowych. Ostatnio małżonkowie kręcą własny show związany z wyjazdami, więc są dosłownie zabiegani. Kiedy znajdą kilka mniej pracowitych miesięcy na powiększenie rodziny?

- Na razie nie było czasu na dziecko, ale w nowym roku powinno być trochę spokojniej - powiedział Radek "Super Expressowi" i dodał: - Na razie razem z Małgosią jesteśmy bardzo zapracowani. Jesteśmy w trakcie kilku projektów, dużo podróżujemy, przed nami jeszcze dwa, trzy wyjazdy za granicę, gdzie będziemy kręcić nasz program.

A co później? Starania naturalne czy metodą in vitro? Dzieci Rozenek przyszły na świat właśnie dzięki temu sposobowi i celebrytka nigdy tego nie ukrywała. Małgosia urodziła pierwszego syna w wieku 28 lat, drugiego jako 32-latka. W obu ciążach sporo przybrała na wadzie, a później gubiła zbędne kilogramy. W 2018 roku gwiazda skończy 40 lat.

Zawsze podkreślała, jakim szczęściem są dla niej synowie.

d2ympil

- Dzieci są największą radością i taką naturalną konsekwencją szczęśliwego związku i miłości. Nasze mamy pytają często, kiedy dziecko. Ja bardzo lubię te pytania. Zawsze odpowiadamy, że my mamy wszystko zaplanowane - "Super Express" cytuje słowa Rozenek.

Majdan w 2016 roku został dla Tadeusza i Stanisława przyszywanym tatą. Ta rola okazała się bardzo trudna, jednak sądząc po zdjęciach, które Rozenek publikuje na swoim instagramowym profilu, cała trójka dobrze się dogaduje.

- Wiedziałem, że synowie są dla Małgosi bardzo ważni. Dwóch najważniejszych facetów w jej życiu. Zastanawiałem się, czy mnie zaakceptują? Jak się będziemy dogadywać? Małe dzieci są bezkompromisowe, nic nie udają, mówią prawdę wprost - mówił Radosław w "Vivie".
Niebawem zostanie tatą kolejnego chłopca? A może spełnią się marzenia o córeczce?

Elegancka Rozenek. Piękna?

d2ympil

Podziel się opinią

Share

d2ympil

d2ympil