Trwa ładowanie...

Majka Jeżowska nie widziała, jak dorasta jej syn. Pochłonęła ją kariera

W ostatnim odcinku "Uwagi" TVN pojawił się ekskluzywny materiał poświęcony Majce Jeżowskiej. Piosenkarka opowiedziała o blaskach i cieniach swojej kariery. O tym, jak to jest mieć sławną mamę, dowiedzieliśmy się od jej syna, Wojtka.

Majka Jeżowska nie widziała, jak dorasta jej syn. Pochłonęła ją karieraŹródło: East News, fot: East News
dy28ury
dy28ury

Majka Jeżowska od lat jest ulubienicą dzieci. "A ja wolę moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są" i wiele innych, to hity, które do dziś królują w polskich przedszkolach. I choć swoją muzyką od początku kariery uszczęśliwiała najmłodszych, to własnemu synowi nie mogła poświęcić wystarczająco dużo uwagi. O życiu ze sławną mamą opowiedział syn artystki, Wojciech Jeżowski.

ZOBACZ TAKŻE: Jeżowska wyznaje: "Miewałam w życiu takie momenty, że nie mogłam na siebie patrzeć"

Syn Majki przyszedł na świat, gdy ta związana była jeszcze z muzykiem Januszem Komanem. W przeciwieństwie do popularnej mamy, Wojciech nie poszedł w muzykę. Jest producentem filmowym, a na koncie ma kilka poważnych osiągnięć.

W 2014 roku jego serial "Project 2020" wyróżniono nagrodą w międzynarodowym konkursie The Accolade Competition.Wcześniej otrzymał też kilka innych nagród, m.in. Srebrny KTR w kategorii Media Interaktywne oraz nagrodę Kampania Społeczna Roku 2012 w kategorii akcja zaangażowana społecznie.

dy28ury

Majka ma więc wiele powodów do dumy. Jednak nie zawsze mogła być przy swoim synu. Zabrakło jej przy nim m.in. wtedy, kiedy dorastał. Artystka skupiona była wówczas na prężnie rozwijającej się karierze.

- Wojtek zawsze wiedział, że mama gdzieś tam jest. Miałam poczucie straconego czasu. Nie widziałam jak stawia pierwsze kroki, zaczyna mówić. Z tego żalu nagrałam nawet jedną piosenkę, "A ja wolę moją mamę", która zresztą stała się wielkim przebojem - mówiła w "Uwadze" TVN Majka Jeżowska.

Syn wydaje się nie mieć żalu do popularnej mamy.

- Byliśmy z mamą zawsze bardziej kumplami. Ja ciągle widzę w mamie dwudziestolatkę. Jak byłem młodszy prosiłem ją, żeby nie robiła głupich rzeczy przy kolegach. A teraz wiem, że ja też zawsze będę młody duchem, tak samo jak ona. I za to ją podziwiam - komentuje w programie Wojciech Jeżowski.

dy28ury

Artystka wyjawiła także, że ostatnio jej życie znowu zmieniło się o 180 stopni. Rozstała się ze swoim partnerem i managerem, Dariuszem Staśkiewiczem, z którym związana była ponad 20 lat,

- Bylo wypalenie, czułam się stłamszona i wypalona pod każdym względem. Musiałam popracować nad sobą, żeby wyjść z dołka. Okazało się, że wszystko jest możliwe i że jeszcze jest dużo rzeczy do zrobienia - komentuje radośnie artystka.

dy28ury
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy28ury