Trwa ładowanie...

Majka Jeżowska przyznała się do operacji nosa. "Wprawiał mnie w kompleksy"

Majka Jeżowska skończyła niedawno 60 lat i mówi, że jest zadowolona ze wszystkich życiowych decyzji. Także tych dotyczących zmiany wyglądu, za które jest często krytykowana przez obcych ludzi.

Share
Majka Jeżowska
Majka JeżowskaŹródło: ONS.pl
de2ki51


Jeżowska w szczerym wywiadzie dla "Super Expressu" zdradziła, że zdarza jej się czytać na własnym profilu na Facebooku komentarze pań w różnym wieku, które krytykują jej wygląd. - Wytykają, że sobie coś poprawiłam, albo, że w pewnym wieku nie wypada pokazywać nóg w krótkiej sukience. Bywa, że piszą "wolałam starą Majkę Jeżowską". A ja nie tęsknię za "starą Majką" – mówiła Jeżowska.

Majka Jeżowska: "Nie jestem jeszcze gotowa do roli babci"

Piosenkarka nie lubi oglądać swoich starych zdjęć, bo widzi tam swoje krzywe zęby i nos. - Nie ukrywam, że zadbałam o swój nowy uśmiech, nosiłam aparat chyba 3 lata i wyprostowałam sobie nos, jak wiele kobiet na świecie wyznała. 

de2ki51


Nos był dla Jeżowskiej źródłem kompleksów, przeszkadzał jej podczas występów przed kamerą. - Zawsze musiałam pilnować ustawienia lewym półprofilem do kamery, żeby nie było widać garbka - pamiątki po złamanym i źle zrośniętym w dzieciństwie nosie – opowiadała gwiazda.


Dziś mówi wprost, że jest zadowolona ze swoich decyzji i z tego, że miała odwagę zmienić to, co jej przeszkadzało w życiu. - Słucham swojej intuicji i jestem naprawdę szczęśliwa – powiedziała dziennikowi.

Kilka lat temu Jeżowska mówiła wprost, że korzysta z zabiegów odmładzających, bo "botoks jest dla ludzi". - Oczywiście, że koryguję zmarszczki, ale proszę mi wierzyć, że gdyby były duże, toby ich się nie dało skorygować. Mam urodę dziewczęcą dzięki dobrym genom mojej mamy, która też świetnie wyglądała.

 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
de2ki51

Podziel się opinią

Share
de2ki51
de2ki51