Trwa ładowanie...

Majka Jeżowska w Opolu. Artystka obchodzi 40-lecie kariery

Majka Jeżowska obchodzi w tym roku 40-lecie swojej kariery. Już za kilka dni wystąpi podczas Festiwalu w Opolu

Majka Jeżowska w Opolu. Artystka obchodzi 40-lecie karieryŹródło: East News
d2lamqk
d2lamqk

.Majka Jeżowska - 40-lecie kariery w Opolu

Majka Jeżowska, z okazji jubileuszu artystycznego, wystąpi w tym roku na Festiwalu w Opolu. W tym mieście w 1979 r. brała udział w konkursie premier, podczas którego udało się zdobyć wyróżnienie.

Według “Super Expressu” artystka od dłuższego czasu przygotowuje się do tego specjalnego wydarzenia. O jej strój ma zadbać przyszła synowa Sophia Kula. Z ustaleń magazynu wynika, że kreacja Jeżowskiej ma być bardzo zjawiskowa.

Majka Jeżowska w tym roku skończyła 59 lat. Wiele osób zauważyło, że piosenkarka wraz z upływem czasu wygląda coraz młodziej. W jednym z wywiadów stwierdziła, że dobry wygląd to zasługa genów odziedziczonych po mamie. Dodał również, że w zachowaniu urody pomaga jej medycyna estetyczna.

- Z medycyny estetycznej trzeba korzystać, ale w miarę rozsądnie, żeby nie rzucać się w oczy: 'O Boże, co ona sobie zrobiła, usta sobie napompowała i policzki zrobiła'. Ale są metody, które pozwalają powstrzymywać starzenie się skóry. Mezoterapia, lasery odmładzające, które napinają skórę. Kiedyś tego nie było i moja mama w moim wieku wyglądała jak babcia. Spinała włosy i nosiła garsonki, a ja nie mam garsonek w swojej szafie - powiedziała w rozmowie z 'Super Expressem'.

d2lamqk

Wokalistka nie może również narzekać na swoją figurę. Po zdjęciach na Instagramie widać, że 59-letnia artystka ćwiczy i dba o dietę.

Majka Jeżowska - twórczość artystki

Majka Jeżowska na poważnie zajęła się muzyką, ponieważ nagrać piosenkę dla swojego syna. Szybko uświadomiła sobie, że muzyka skierowana do dzieci jest idealną niszą do wypełnienia na rynku muzycznym. Utwór “A ja wolę moją mamę”, na bazie tekstu Agnieszki Osieckiej, szybko zdobył popularność. Rok później Jeżowska wydała album o takim samym tytule.

W latach 80. współpracowała z Jackiem Cyganem. Wspólnie wypromowali wiele dziecięcych i młodzieżowych gwiazdek tamtych czasów, m.in.: Kasię Fronczewską i Magdę Fronczewską, Krzysztofa Antkowiaka, Annę Jurksztowicz oraz Papa Dance.

W 1994, założyła własne przedsiębiorstwo fonograficzne JA MAJKA Music, w ramach którego wydała kilkanaście swoich płyt z muzyką dla dzieci, zorganizowała kilka tysięcy własnych koncertów oraz różnego rodzaju imprez dla dzieci i rodzin.

d2lamqk

Jeżowska w 2008 roku prowadziła w TV Puls program dla dzieci pt. "Singa Dinga". W 2008 roku została twarzą kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom".

https://video.wp.pl/i,majka-jezowska-na-wiosne-jestem-bardzo-aktywna-zawodowo,mid,2036416,cid,4052,klip.html

d2lamqk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lamqk