Trwa ładowanie...
d39xmr7
News

Małgorzata Foremniak wygrała ze stalkerem

Koniec dramatu Małgorzaty Foremniak! Prześladujący ją mężczyzna został skazany i otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do aktorki. Sprawa ciągnęła się przez dwa lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak (AKPA)
d39xmr7

Za Małgorzatą Foremniak trudny czas, kiedy to regularnie musiała stawiać się w sądzie. Aktorka walczyła z Dariuszem G., byłym menadżerem, który obiecywał jej karierę w Hollywood. Gwiazda zaniepokoiła się, kiedy mężczyzna zaczął ją adorować i przekraczać granice. Foremniak ograniczyła i w końcu zerwała z nim kontakt. On nie dawała jednak za wygraną. Dręczył jurorkę "Mam talent!" wiadomościami oraz nachodził ją m.in. w teatrze.

Mężczyznę skazano na osiem miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Ma też zakaz zbliżania się do aktorki na mniej niż sto metrów - czytamy w "Na żywo".

Foremniak przez dłuższy czas czuła się osaczona, miesiącami bała się wychodzić z domu. Podkreślała, że ma do czynienia z inteligentnym ale przebiegłym i chorym człowiekiem, któremu nieopatrznie początkowo zaufała. Przez dłuższy czas uważała go za swojego przyjaciela, jednak w pewnym momencie odkryła, że mężczyzna nią manipuluje. Coraz częściej zaczęła dostrzegać kłamstwa znajomego, okazało się także, że próbował odizolować ją od przyjaciół.

d39xmr7

Teraz wreszcie mogę zamknąć ten rozdział w życiu - podsumowała Foremniak w rozmowie tygodnikiem.

Małgorzata Foremniak ONS.pl
Małgorzata Foremniak (ONS.pl)
d39xmr7

Podziel się opinią

Share
d39xmr7
d39xmr7