Trwa ładowanie...
d489me2

Małgorzata Godlewska nie ma wstydu. Odsłoniła zdecydowanie za dużo

Małgorzata Godlewska doskonale wykorzystuje swoje "5 minut". Razem z siostrą Esmeraldą stała się ulubienicą internautów. Choć dziś jest o nich odrobinę ciszej, wciąż nie przestają zadziwiać. Ta pierwsza opublikowała właśnie niezwykle odważne zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata Godlewska
Małgorzata Godlewska (Youtube.com)
d489me2

O siostrach Godlewskich zrobiło się głośno pod koniec 2017 r. To właśnie wtedy nagrały autorskie wersje kolęd i piosenek świątecznych Szybko zrobiło się o nich głośno. Mimo że Małgorzata i Roksana fałszowały, nie przeszkadzało im to w nagrywaniu kolejnych utworów i publikowaniu ich w YouTube. Warto zaznaczyć, że z uporem maniaka od kilku lat starały się przebić do świata show-biznesu, biorąc udział w różnego rodzaju programach telewizyjnych. Dziś mają rzeszę fanów, którzy śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych. Ostatnio Małgorzata postanowiła zrobić im prezent.

Na swoim instagramowym profilu opublikowała niezwykle seksowne zdjęcie. Można nawet powiedzieć, że jest lekko wulgarne. Godlewska opublikowała również poważne przemyślenia.

d489me2

"Jestem na tym etapie życia, kiedy nie muszę dłużej nikomu imponować...Jestem jaka jestem i nie obchodzi mnie co myślą o mnie inni...Nie potrzebuje kostiumów , nie muszę nikogo nabierać ani udawać, ponieważ mogę być tym kim naprawdę jestem...Nie muszę się śmiać i sprawiać, by ludzie myśleli, ze nigdy nie płacze ...Akceptuje siebie z moimi zaletami i niedociągnięciami...Akceptuje to kim jestem i kim jeszcze mogę być... Nowa Ja" - napisała Małgorzata.

Trzeba przyznać, że wybrała dość osobliwą formę wyrażenia "nowej siebie".

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d489me2

Podziel się opinią

Share
d489me2
d489me2