Trwa ładowanie...
d1au98c

Małgorzata Godlewska pokazała zdjęciu bez makijażu. Przypomina siebie?

Siostry Godlewskie z dnia na dzień zyskują coraz więcej fanów. Na swoich profilach w mediach społecznościowych chcą za wszelką cenę udowodnić, że ich wygląd to zasługa natury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Godlewska pokazała zdjęcie z łóżka
Małgorzata Godlewska pokazała zdjęcie z łóżka (Youtube.com)
d1au98c

W mediach społecznościowych siostry Godlewskie zasłynęły tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Wówczas zamieściły na YouTubie swój wykon jednej z kolęd. Występ podbił sieć i od tego czasu siostry Godlewskie świetnie radzą sobie z rosnącą popularnością.

Pojawiają się w telewizji, nagrywają teledyski, a nawet koncertują. Nie da się ukryć, że dość dużą uwagę zawsze przyciągał wygląd celebrytek. Powiększone biusty i usta, przerysowane brwi, wulgarne makijaże i ubrania ledwo zasłaniające intymne części ciała - tak w skrócie można scharakteryzować siostry Godlewskie.

One jednak się nie poddają i w mediach społecznościowych próbują przekonywać, że ich wygląd to zasługa natury. Właśnie dlatego, co jakiś czas zamieszczają fotki bez makijażu. Małgorzata Godlewska w świąteczny poniedziałek uraczyła swoich fanów zdjęciem "prosto z łóżka" i oczywiście saute.

d1au98c

Podobna do siebie?

ZOBACZ TAKŻE: Siostry Godlewskie o karierze, Anelli i życiu prywatnym. Zaśpiewały dla nas na żywo!

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1au98c

Podziel się opinią

Share

d1au98c

d1au98c