Trwa ładowanie...
dzdeahq

Małgorzata i Radosław Majdanowie odwiedzili klinikę leczenia niepłodności. Przyłapali ich paparazzi

Małgorzata Rozenek nigdy nie kryła się z tym, że in vitro pomogło zostać jej szczęśliwą mamą. Jej wizyta w jednej z klinik podsyciła kolejną falę domysłów w tabloidach.
Share
Małgorzata i Radosław Majdanowie odwiedzili klinikę leczenia niepłodności. Przyłapali ich paparazzi
Źródło: ONS.pl, Fot: ons
dzdeahq

In vitro nigdy nie było dla niej tematem tabu, niejednokrotnie mówiła w wywiadach o swoich doświadczeniach i podkreślała, jak ważne są merytoryczne rozmowy w debacie publicznej na ten temat. Ostatecznie zbiór wywiadów o tej metodzie zapłodnienia zebrała w wydanej niedawno książce.

W związku z tym, że sama jest zwolenniczką tej metody, raz po raz odpowiada na pytania kolorowej prasy, czy ma zamiar jeszcze raz z niej skorzystać. Zazwyczaj odpowiadała na te pytania wymownym uśmiechem. Nie trzeba było więcej, by jak bumeragng wracały plotki, że planuje jeszcze powiększenie rodziny. Zwłaszcza, że znów została przyłapana z mężem przez paparazzi podczas wizyty w jednej z klinik.

Jak donosi "Fakt" podobno pojawili się tam, by wykonać niezbędne badania. Czy niebawem będą mogli się pochwalić radosną nowiną pozostaje w sferze plotek. Pewnym jest jednak, że Rozenek zdecydowanie potrafi utrzymać żywą dyskusję wokół tematu.

dzdeahq

– Coraz bardziej powiększa się ilość par, które walczą z niepłodnością. A brakuje spokojnej, merytorycznej rozmowy na ten temat. Chcę więc wywołać publiczną debatę o in vitro – powiedziała "Faktowi" celebrytka.

Zobacz także: Rozenek-Majdan broni książki o in-vitro: "Ten temat bardzo ją boli" (KLIKA PUDELKA)

dzdeahq

Podziel się opinią

Share
dzdeahq
dzdeahq